У Херсонській обласній прокуратурі провели координаційну нараду керівників правоохоронних органів

У Херсонській обласній прокуратурі провели координаційну нараду керівників правоохоронних органів
6298 ПЕРЕГЛЯДІВ

17.02.2021 під головуванням керівника Херсонської обласної прокуратури Володимира Калюги проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів області.
У заході взяли участь керівники правоохоронних органів області, а також т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир та голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.
Під час виступу Володимир Калюга зазначив, що діяльність правоохоронних органів у поточному році необхідно зосередити на пріоритетних напрямах, на які орієнтує Офіс Генерального прокурора. Серед них - протидія організованій злочинності та кримінальним правопорушенням, проти основ національної безпеки, в бюджетній та земельній сферах, а також у сферах екології та незаконного використання природних ресурсів, адміністрування податків та пов’язаних із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом, паливно-енергетичного комплексу, земельних правовідносин, особливо щодо використання земель державної власності, щодо фактів домашнього насильства.
«Як бачите, поле для діяльності більш ніж широке, а тому і результати мають бути відповідні! Отже, ми маємо згуртувати наші зусилля і забезпечити якісне виконання поставлених завдань», - зазначив Володимир Калюга.
На нараді відзначено, що правоохоронцями вживалися спільні узгоджені заходи задля покращення криміногенної ситуації в регіоні, підвищення захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Як наслідок, у 2020 році на 18,6 % зменшилася кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі особливо тяжких та тяжких. Також менше скоєно злочинів проти життя та здоров’я особи, у першу чергу, умисних вбивств та замахів. На 17 % зменшилась кількість злочинів проти громадської безпеки, у тому числі на 9,6 % - пов’язаних з незаконним обігом зброї, на 21,2 % - проти громадського порядку та моральності. Активізовано роботу з протидії корупційним кримінальним правопорушенням.
Поряд з цим ужиті заходи виявились недостатніми для вирішення всіх нагальних проблем, тому наголошено на потребі активніше протидіяти наркозлочинам, істотно поліпшитися має і робота щодо виявлення економічних злочинів, у тому числі на пріоритетних напрямах.
Звернуто увагу на необхідність активізації роботи щодо боротьби з організованою злочинністю, протидії кримінальним правопорушенням у сфері оподаткування, насамперед пов’язаним з ухиленням від сплати податків та діяльністю так званих «конвертаційних центрів», контрабанді, а також розслідування злочинів минулих років.
Учасники наради оговорили проблемні питання та способи їх вирішення, а також визначились із завданнями на поточний рік.
За результатами координаційної наради прийнято відповідну постанову із конкретними скоординованими заходами.

Пресслужба Херсонської обласної прокуратури 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео