«Територіальна оборона України є важливою складовою обороноздатності держави» – командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв

9092 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Територіальна оборона України є важливою складовою обороноздатності держави» – командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв
Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв на питання «Наскільки потужною є територіальна оборона в Україні та чи відповідає вона сучасним викликам?», зауважив наступне:

– Територіальна оборона є важливою складовою в системі оборони держави.Перебуваючи на керівних посадах в Оперативному командуванні «Схід» та Командуванні Сухопутних військ ЗС України, я безпосередньо опікувався питаннями територіальної оборони держави в межах своїх повноважень.

Уже в той час нами вивчався та застосовувався досвід інших країн, зокрема Швеції, Фінляндії, Естонії, Литви, Польщі, де підрозділи територіальної оборони являють собою справжні бойові одиниці, здатні швидко реагувати на загрози.

У Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України ми керуємось принципом спільних дій, щодо підготовки та проведення операцій сил оборони. Переконаний, що цей принцип також є важливим і для територіальної оборони України.

До того ж практична апробація теорії підготовки й ведення територіальної оборони відбулася в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднанні зусилля – 2020», під час проведення якого були практично сформовані підрозділи тероборони, що виконували завдання в Херсонській області, яка межує з тимчасово окупованим Кримом.

Наразі, на виконання доручення Офісу Президента України, Радою національної безпеки і оборони України із залученням Генерального штабу ЗС України, командування територіальної оборони Командування Сухопутних військ ЗСУ та інших складових сектору безпеки та оборони, завершується опрацювання нового проєкту Закону України «Про основи територіальної оборони України», який увібрав у свої положення сучасне бачення становлення територіальної оборони нашої держави.

У проєкті Закону значна увага приділена створенню органів військового й державного управління територіальною обороною та чіткому розподілу завдань між ними. До того ж передбачається створення громадських (добровільних. – Ред.) об’єднань громадян під загальним військовим керівництвом, а також чітко визначене питання підготовки громадян України до військової служби і всебічного забезпечення сил та засобів тероборони.

Слід зауважити, що усі викладені вимоги вищезазначеного проєкту підготовлені посадовими особами, відповідальними за впровадження і розвиток територіальної оборони України, із врахуванням нашого практичного досвіду та досвіду іноземних держав.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео