Безпека на відпочинку. На Донеччині розпочинає роботу туристична поліція

315375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже завтра, 28 травня, у курортних районах поблизу Маріуполя, Слов’янська та Лиману безпеку на воді та на суші забезпечуватимуть додаткові наряди поліції. Аби якісно надавати допомогу та попередити негативні наслідки, поліцейські превентивної діяльності пройшли спеціальне навчання. Основна мета – порятунок життя людей.
Семінар-тренінг з надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій для поліцейських туристичної поліції та працівників «Рятувальної аварійно-водолазної служби» м. Маріуполя пройшли сьогодні, 27 травня, на рятувальній станції за сприянням Маріупольської міської організації Товариства Червоного Христа України. Міжнародні партнери поліції Донеччини – представники Консультативної місії ЄС, були присутні в якості незалежних експертів та спостерігачів.
«Особливу увагу ми приділили організації роботи поліцейських в екстремальних умовах, коли порятунок життя та здоров’я людей – основне завдання. Під час таких ситуацій необхідно миттєво реагувати та діяти професійно», - звернувся до правоохоронців заступник начальника ГУНП в Донецькій області Микола Кащук.
Під час навчань поліцейські удосконалили алгоритм дій у кризових ситуаціях, які можуть статися у береговій зоні та у воді. В умовах, наближених до реальних, правоохоронці відпрацювали чотири непередбачувані ситуації.
Людина у воді. Чоловік у стані сп’яніння стрибнув з хвилерізу та отримав перелом ноги, самостійно вибратися з води не може. Поліцейські витягнули постраждалого на берег та надали першу домедичну допомогу, використовуючи шини та бинти. В ході відпрацювання події було змодельовано різні травми – перелом руки та хребта, непритомний стан, зупинка серця.
Реагування у будь-якому місці. Двоє рибалок на човні у відкритому морі подають сигнал тривоги: один чоловік упав у воду, інший – переохолоджений. Наряд водної поліції на катері висувається на пошукові заходи. При встановленні місцезнаходження рибалок поліцейські дістали з води постраждалого та реанімували його – відпрацювали серцево-легеневу реанімацію та штучне дихання. Човен з іншим постраждалим транспортувався РАВС. На суші на правоохоронців з рибалками умовно чекав піший наряд та медики.
Сильна кровотеча. Відпочиваючий поранив ногу у воді. Поліцейські зупинили кровотечу та наклали спеціальну пов’язку.
Ножове поранення. На пляжі лежить чоловік у крові. Поранення він отримав від опонента під час бійки. Піший патруль передав інформацію про факт злочину та вивів з непритомного стану чоловіка. Поліцейські відпрацювали надання домедичної допомоги при зупинки серця.
Наприкінці практичних навчань Микола Кащук підсумував, що поліцейські, які будуть залучені до туристичної поліції, готові заступити на охорону правопорядку.
Спеціальні додаткові патрулі вже завтра вийдуть на патрулювання курортних зон регіону.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео