Не сплатив аліменти - готуйся до наслідків!

Не сплатив аліменти - готуйся до наслідків!
3700 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державні виконавці Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) ведуть активну боротьбу з батьками-неплатниками аліментів.

У випадку наявності заборгованості зі сплати аліментів понад 4 місяці (3 місяці - якщо дитина має проблеми зі здоров'ям) боржник обмежується:

- у праві виїзду за межі України;

- у праві керування транспортними засобами;

- у праві користування транспортними засобами;

- у праві полювання.

Станом на серпень через невиконаний обов'язок щодо належного забезпечення дитини:

- позбавлено можливості виїзду за кордон 6176 киян, 6585 мешканців Київщини та 5013 черкащан;

- не матимуть права на керування автівкою 6176 мешканців Києва, 6571 особа з Київщини та 4998 з Черкащини;

- користуватися зброєю не зможуть 6176 киян, 6562 мешканці Київського регіону та 5008 осіб з Черкащини;

- полювання не розпочнуть 6176 киян, 6567 осіб з Київщини та 5013 з Черкащини.

Крім того, на недобросовісних батьків чекатимуть і інші види відповідальності.

Цивільно-правова відповідальність (за наявності заборгованості за 3 місяці) :

- неможливість укласти угоду цивільного-правового характеру щодо відчуження майна.

Відповідальність у сфері трудових правовідносин (за наявності заборгованості зі сплати аліментів за 6 місяців) :

- заборона обіймати деякі посади державної служби категорій "А" та "Б";

- припинення повноважень державних службовців визначених посад категорій "А" та "Б" (за наявності заборгованості зі сплати аліментів за 12 місяців).

Адміністративна відповідальність (за наявності заборгованості за 6 місяців та понад 3 - для батьків важкохворої дитини) :

- громадські роботи від 120 до 240 годин (при невжитті заходів щодо сплати аліментів протягом 2 місяців - громадські роботи від 240 до 360 годин).

Кримінальна відповідальність (стягувач звертається з повідомленням про злочин до органів досудового розслідування за наявності заборгованості за 3 місяці) :

- громадські роботи від 80 до 120 годин;

- арешт строком до 3 місяців;

- обмеження волі до 2 років.

У разі повторного притягнення боржника до відповідальності:

- громадські роботи від 120 до 240 годин;

- арешт строком від 3 до 6 місяців;

- обмеження волі від 2 до 3 років.

Перевірити актуальну інформацію щодо виконавчого провадження можна за допомогою:

- Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors);

- Автоматизованої системи виконавчого провадження (https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors);

- Мобільного додатку "Дія" (розділ "Виконавчі провадження").

Закликаємо бути свідомими та виконувати свій батьківський обов'язок - вчасно сплачувати аліменти своїм дітям!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео