Активатор росту : Житниця Європи — ця історична назва закріпилась за нашою країною, адже на території України зосереджено близько 25% світового чорнозему

Активатор росту : Житниця Європи — ця історична назва закріпилась за нашою країною, адже на території України зосереджено близько 25% світового чорнозему
71366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Основними культурами, що виводять нашу країну на світовий рівень є зернові та кормові культури.

 

Однак для їх вирощування лише самої землі не достатньо. Аграрні культури вирощуються кожен рік. Кожен клаптик землі зайнятий, тому про відновлювальні процеси вглибині ґрунту не можна говорити.

 

Через це аграрії користуються різноманітними добривами. Одні, органічні, використовуються перед посівною та після жив, щоб наситити землю поживними речовинами. А що робити під час вирощування? Коли потрібно, щоб ґрунт віддав поживні речовини для правильного проростання та укорінення культур? В цій ситуації аграріям приходить на допомогу велика кількість мінеральних добрив.

 

Частина з них розпиляється за допомогою механічного окроплювання, частина під час поливів, а інша частина під час авіаційного окроплювання так званими “кукурудзниками”. Велика кількість добрив осідає на листі на плодах, через що на продукцію не сідають корисні комахи, пташки та минають польові звірі.

 

Що казати про якість самої продукції? Вона отримує поживні речовини від багатьох джерел: стимулятори, добрива для листового підживлення, профілактичні фунгіциди, для антистресової дії, енергетичні добавки, антидоти, засоби для укорінення, захисту від низьких температурних показників, добавки для збільшення стійкості до посухи та багато інших.

 

Активатор росту : Цікавий вихід з такої складної ситуації знайшла компанія “Envivia”, розробивши інноваційний активатор росту для рослин

 

Активатор належить до мінеральних добрив, завдяки чому його спокійно можна використовувати протягом всього посівного сезону, починаючи з посівної та закінчуючи жатвою.

 

Активатор росту задовільняє потреби самих вимогливих технічних культур. Він підтримує отримання поживних речовин з ґрунту коштом концентрації сумішів біополімерів POLY-MIX, що виробляються біотехнологічно. POLY-MIX вступає в метаболічні шляхи рослини, сприяє виробництву ферментів, які вивільняють азот, фосфор, сірку рослинної клітини. Своєю чергою підвищення процесу метаболізму в листках мобілізує транспортування поживних речовин з ґрунту.

 

Активатор росту : Також активатор росту підтримує процес метаболізму в листі, активуючи процес фотосинтезу на основі амінокислот та поверхнево-активних речовин

 

Вони збільшують утворення хлорофілу та сприяють процесу метаболізму. Таким чином, продовжується період фотосинтетичних реакцій у листках, навіть у випадку зниженої інтенсивності освітлення.

 

Одним з найголовніших та найжаданіших для аграріїв ефектів є антистресовий. Річ у тому, що абіотичний та біотичний стреси гальмують розвиток культури. Чим раніше це станеться, тим сильніше гальмується продуктивність самої культури. Вона обмежує біохімічну активність, зменшує дихання в листках та поглинання поживних речовин. Навіть короткотривалий стрес (низькі температурні показники вранці, коливання рівня вологості, посуха, постгербіцидний стрес) має суттєвий вплив на економіку. Застосування активатору росту знижує міру стресових чинників та зменшує період потреби на після культури після пошкодження.

 

Однак цікавий кінцевий результат.  Завдяки використанню активатору росту у кінцевій продукції спостерігається зменшення частки целюлози та модифікацій, збільшується об'єм продуктивної зеленої маси, качанів, частки цукру, крохмалю та жиру, а також збалансовується якість культури з високим рівнем врожайності зерна.

Теги: Активатор росту,Активатор росту рослин,активатор роста растений,активатор роста хвойных,активатор роста для растений,активатор роста корней растений,удобрение,минеральные удобрения,органические удобрения,удобрение для картофеля
Автор: Envivia
Мої відео