Херсонщина очікує на рекордний рисовий врожай

Херсонщина очікує на рекордний рисовий врожай
162209 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року через сприятливі кліматичні умови херсонські фермери прогнозують рекордний врожай такої сільськогосподарської культури як рис. З точки зору аграріїв, такої теплої погоди в Україні не було вже давно, через що біля семи тисяч гектарів земель Херсонщини вже засіяно рисом.

Сумнозвісні події, котрі розгорнулися у Криму після його насильницької окупації Росією, вивели Херсонську область на перше місце в Україні серед регіонів-постачальників теплолюбного рису. До того ж, велику популярність серед українських фермерів наразі має такий досить простий у використанні метод техніки вирощування вищезазначеної культури як крапельне зрошення. Він не потребує великих фінансових затрат, але дозволяє вирощувати рис навіть там, де клімат з теплого перетворюється на вкрай засушливий.

Цікаво, що серед 118-ти країн світу, котрі вирощують рис, Україна завдяки Херсонщині опинилася на престижному 22-му місці. Але в українських аграріїв, незважаючи на світову статистику, є дуже амбітна мета: збільшити кількість вирощування рису на 30% у найближчі декілька років. Якщо це стане реальністю, то нашій державі не доведеться імпортувати чужий рисовий врожай із-за кордону і, таким чином, підривати національну економіку.


Мої відео