Агрокультура з великим потенціалом

Агрокультура з великим потенціалом
27447 ПЕРЕГЛЯДІВ

Згідно з заявою заступника міністра аграрної політики і продовольства України Ольги Трофімцевої, український часник є перспективною культурою, вирощування якої є потенційно вигідним бізнесом.
Вирощувати часник можна практично в різних регіонах всій України. Проте, в підходах до часникового бізнесу необхідне "переформатування" галузі. Для розвитку бізнесу на вирощуванні часнику необхідно налагоджувати промислове виробництво, що базуватиметься на технологіях забезпечення товарної якості і виду продукту. Така культура важлива у якості так званих нішових культур, що вирощуються малими та середніми товаровиробниками. Не зважаючи на те, що часник є культурою з достатньо копітким процесом, але за умови дотримання технологій вирощування та зберігання, ця культура є дуже рентабельною.
В минулому році в Україні на посівних площах у 21 тисячу гектарів вирощено 183 тисячі тон часнику. Головною проблемою є те, що основна маса, а це понад сімдесят відсотків продукту, виробляється у присадибних господарствах. Така організація дає відповідний результат. Україна забезпечує свої потреби лише на 10 відсотків. На дев'яносто відсотків ми сьогодні залежимо від імпорту.
У тому ж 2016 році Україною було відправлено на експорт 195 тон часнику, з яких 75 тон до Євросоюзу. Зазначений показним був рекордним для нашої держави. Слід зазначити, що Україна має квоту в розмірі п'ятисот тон безмитного постачання часнику до країн європейської спільноти. Вказана квота не використовується у повному обсязі із-за недостатньої пропозиції продукту відповідної якості на українському ринку.
На думку заступника міністра успішний ріст виробництва часнику високої якості знаходиться в залежності від здатності дрібних виробників об'єднати свої зусилля з метою забезпечення інвестування у нові технології вирощування часнику та його зберігання. Спільні дії у цьому напрямку допоможуть товаровиробникам також формувати товарні партії цього продукту та налагоджувати прямі зв'язки із потенціальними споживачами як на внутрішньому ринку, так і за кордонами держави.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео