Понад 100 тисяч зелених красунь реалізовано напередодні Новорічних свят

Понад 100 тисяч зелених красунь реалізовано напередодні Новорічних свят
111776 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державні лісові господарства відзвітували Держлісагенству, що станом на минулі вихідні вони вже реалізували 100 876 ялинок.

Лісові господарства Волині, Полтави та Житомирщини сьогодні лідирують по всій країні за кількістю проданих ялинок з державних лісових господарств. Прес-служба Держлісагенства наводить конкретні цифри проданих «новорічних красунь»:

  • 28 тисяч хвойних дерев реалізувало управління мисливського та лісового господарства Волині. Воно поки що лідирує;

  • 13,5 тис. дерев  - Полтавське;

  • 12,6 тис. – Житомирське.

Варто відзначити, що державні лісгоспи проводять заготовку ялинок до Новорічних свят посередництвом оздоровчої рубки лісу або його формування, також зі спеціальних плантацій. І саме ці заходи приносять лісовим масивам лише користь, при цьому, не завдаючи шкоди. Декотрі, невеликі господарства, вирощують дерева у спеціальних горщиках.

Держлісагенство закликає людей купувати лише марковані спеціальними бірками ялинки, вказана на яких інформація, може бути перевірена будь-яким покупцем і свідчитиме про легальність вирубки. Додамо, що державними в нашій країні є 73% з усіх наявних лісогосподарських структур, відповідно, заготовкою ялинок в сезон займаються не лише підпорядковані лісовому фонду України організації.

 

Теги: Ялинка,Лісове господарство,Новий рік,вирубка
Мої відео