Кадрові ротації: Володимир Топчій призначений заступником Міністра аграрної політики

Кадрові ротації: Володимир Топчій призначений заступником Міністра аграрної політики
56035 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, виконуючим обов'язки першого заступника Міністра аграрної політики став Володимир Топчій. Відповідне рішення було опубліковано на офіційному сайті відомства.

Новий агрочиновник, за попередніми даними, відповідатиме в міністерстві за такі галузі, як землеробство, рослинництво та агротехнології. Топчію доведеться покращити розвиток у напрямках: агрохімія, захист рослин, насінництво та технології землеробства.

Як відомо, ці обов'язки з 7 грудня цього року були покладені на в. о. Міністра агрополітики України Максима Мартинюка.

Володимир Топчій з квітня 2016 року  очолював департамент землеробства та техполітики аграрно-промислового комплексу МінАП, а ще раніше працював головним агрономом, а потім головою багатогалузевого сільськогосподарського підприємства в Херсонській області. До речі, у листопаді 2018 року Володимир Топчій був відзначений Президентом Петром Порошенком медаллю “За працю і звитягу” за значний  внесок у розвиток агропромислового виробництва та до Дня аграрію, що святкують у листопаді.

Нагадуємо, Верховна рада України 22 листопада відправила у відставку міністра аграрної політики і продовольства Тараса Кутового.

Теги: Топчій,Порошенко,Міністерство агарарної політики
Мої відео