Цього року аграрії віддали перевагу озимій пшениці, ячменю та рапсу

Цього року аграрії віддали перевагу озимій пшениці, ячменю та рапсу
139660 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посівна площа під озимі культури збільшилась в середньому на 160 тис. га, якщо порівнювати з 2017 - заявив новий заступник Міністра агрополітики та продовольства Володимир Топчій.

“В цьому році посівна площа під озимі культури склала 8,2 млн га. З них 6,1 млн га було відведено під озиму пшеницю, 1,08 млн га зайняли посіви озимого рапсу, 0,9 млн га — озимого ячменю та 0,12 млн га — озимого жита. У порівнянні із минулим роком, всі культури зайняли більшу площу. Винятком залишилось жито”, - розповів політик.

Як повідомляє Топчій, погодні умови цієї осені значною мірою вплинули на рішення аграріїв збільшити посівні площі. Кліматичні умови посприяли тому що, близько 86% посівів знаходяться в доброму та задовільному стані. Крім того, аграрії прогнозують, що погодні умови (температура, кількість опадів) цієї зими не зашкодить урожаю.

“Більшість аграрних господарств вже підготували ґрунт для посіву ярих культур. Таким чином можна прогнозувати, що кардинальних змін у посівних площах очікувати не варто”, - відмітив Володимир Топчій.

Теги: Топчій,агрополітика,посівні ,озимі культури
Мої відео