Додаткове фінансування аграрного сектору! В Україні запустили міжнародний проєкт

Додаткове фінансування аграрного сектору! В Україні запустили міжнародний проєкт
29101 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Міністерство економіки розповіло про старт нового міжнародного проєкту на теренах України. «Розвиток доступу аграрного сектору України до ринків капіталу» будуть втілювати протягом 2021-2024 років. Його наразі підтримують в Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) та Швейцарській Конфедерації.

Заступник Міністра економіки Тарас Висоцький зазначив: «Радий приєднатися до запуску нової, послідовної ініціативи щодо розвитку аграрних ринків капіталу в Україні. Минулого року разом з партнерами ми працювали над модернізацією Закону про аграрні розписки, маючи на меті покращити доступ до фінансових ресурсів у сільському господарстві України. І сьогодні я особливо пишаюся Україною, котра змогла зробити свій внесок у покращення цього інструменту, та стати на шлях автоматизації та цифрової трансформації у секторі аграрного фінансування». Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Він також розповів про те, що наразі на свою чергу очікує законопроєкт № 2805-д. За його допомогою влада планує трансформувати аграрну розписку. Завдяки такій ініціативі вони хочуть розширити можливості аграріїв України. Адже вони зможуть залучати додаткові кошти без сотні паперів, які потрібно підписати. Цінні папери повинні будуть вивести їхню співпрацю на новий рівень. Зараз намагаються переорганізувати Реєстр, з яким співпрацює переважна більшість аграріїв для того, щоб було набагато легше обмінятись даними у разі необхідності. Влада планує забезпечити валідність даних, які будуть отримуватись таким чином.

Вже протягом досить довгого часу держава підтримує створення проєкту “Аграрні розписки в Україні” Міністерство економіки переконане, що такий альтернативний інструмент може стати у великій нагоді для розвитку фінансування аграрного сектору. Вони планують спільними зусиллями держави громадян та приватних секторів зробити аграрні розписки найпоширенішим та найфункціональнішим інструментом фінансування сільського господарства. Та чи зможуть вони настільки сильно реорганізувати всю систему, покаже лише час. А поки держава вже встигла виділити понад 32 мільярди гривень для того, щоб профінансувати та підтримати аграрний сектор в Україні.

У Міністерстві зазначили, що саме зараз наші аграрії потребують найбільшої підтримки. Адже відбуваються значні кліматичні зміни, що сильно відбивається на роботі із сільськогосподарськими культурами. Тож якщо ми хочемо, аби наш аграрний сектор розвивався великими темпами, то нам необхідно створити умови для його фінансування. Проєкт, який зараз запустили в Україні сприятиме швидшому розвиткові аграрного напрямку. Про це повідомили всі присутні під час засідання. А саме: Джейсон Пеллмар, який є керівником регіонального офісу в Україні, Білорусі та Молдові, Міжнародної фінансової корпорації (IFC); Ніколь Рудер, яка представляє бюро співробітництва між Швейцарією та Україною; Лія Сорока, керівниця цієї програми; Кирило Мухомедзянов, керівник з фінансових питань в цьому проєкті, Роман Лещенко та Тимур Хромаєв.

Тож сподіваємось, що цей проєкт буде одним із найуспішніших в Україні цього року!

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео