УКРАЇНА ІНФОРМ

БІЗНЕЗМЕН ЄГОР ЛЕВЧЕНКО ПРАЦЮЄ НА УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ

БІЗНЕЗМЕН ЄГОР ЛЕВЧЕНКО ПРАЦЮЄ НА УКРАЇНСЬКУ ПЕРЕМОГУ
309911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Велика українська війна з першого дня впевнено змінює життєві цінники, перейшовши на мову правди, називаючи речі своїми іменами. У полум’ї битви, десятками згорають соціальні стереотипи та забобони, породжені перекосами мирного пострадянського періоду.

Складається враження, що до доленосного дня 24 лютого Єгор Васильович Левченко, про якого йтиметься, не був покірним, зразковим комерсантом. У всякому разі, ЗМІ часто позбавляли бізнесмена права на позитивний образ, приписуючи йому всі мислимі та немислимі гріхи, на які в авторів публікацій вистачали фантазії та досвіду.

Єгора Левченка звинувачували у небезпечних зв'язках та сумнівних проектах, крутому характері та надто емоційній манері висловлюватися, а той факт, що він народився в Росії, придавав конспірологічним нападкам сумнівну переконливість.

У цьому сенсі не дивно, що успішний бізнесмен із подачі преси, публікацій, побудованих на чутках, домислах та бурхливій уяві прийняв рішення вести бізнес за кордоном та бути не публічною особистістю.

Як би там не було, ми хочемо розповісти не про минулі дні, а про поведінку Єгора Левченка у дні та місяці великої української війни. Його вчинки, про які йтиметься, прямо виражають громадянську позицію бізнесмена і не потребують інформаційного прикраси та романтичних доповнень.

Живучи за кордоном, підприємець Єгор Левченко з перших днів війни почав активно допомагати ЗСУ. Фактично, вже 25 лютого, на другий день після початку російського вторгнення Левченко - повністю поринув і перейнявся жахом війни в Україні, долею держави та українців. Він передавав великі суми офіційно і неофіційно, централізовано і безпосередньо в частини, через спеціальні центри та минаючи їх приватно.

Загальна сума грошової допомоги, яка привернула увагу ЗМІ, настільки величезна, що ми не наважуємося публікувати її до уточнення, щоб не переплутати арифметичні порядки. У будь-якому разі, фінансова допомога Єгора Васильовича ЗСУ надто масштабна, щоб можна було говорити про рекламний характер його пожертвувань.

У цьому сенсі Левченко, навпаки, докорінно відрізняється від провідних волонтерів країни, які, навіть роблячи велику та потрібну справу, залишаються впевненими гравцями інформаційного поля, створюючи собі репутацію невтомних героїв та вміло трансформуючи її у передвиборну популярність.

На їхньому тлі Єгор Левченко анонімний, як біблійне Добро, і наша публікація це, напевно, поки що єдина спроба усунути цю величезну і незаслужену несправедливість.

Тим більше, що допомога бізнесмена української армії не обмежується великими і регулярними грошовими переказами. Людина енергійна і заповзятлива, вона давно налагодила закупівлю дронів, прицілів і особистих засобів захисту для солдатів передової, а особистий контакт з командирами фронтових частин дозволяє йому оперативно дізнаватися про потреби, що виникають «на нулі».

Підтримка, яку Єгор Левченко надає воюючим частинам ЗСУ, це не імпульсивний душевний порив, а системна участь в обороні країни, відзначена грамотним підходом та знанням ситуації на фронті. Міністерству оборони та відповідним підрозділам Генштабу слід було б налагодити зв'язок із підприємцем, внесок якого в нашу війну  величезний і корисний.

Люди, які наближають українську Перемогу без самолюбування та майбутніх депутатських претензій, регулярно, потужно і послідовно, є головними архітекторами українського опору, надійними помічниками військового та політичного керівництва країни, опорою Нації, що бореться.

Дуже показовим є те, що основними контактами Єгора Левченка є бійці та командири легендарного «Азова». Ми знаємо про це з перевірених, але приватних джерел, а слава Українських Героїв надто планетарна, щоб обговорювати їх, як заманеться. Але приказку «скажи мені, хто твій друг» ніхто не скасовував, і в цьому сенсі високе служіння Єгора Васильовича Левченка набуває нової глибини і зовсім іншого звучання.

Після Перемоги на Україну чекає велика переоцінка цінностей. Як би не виглядав цей процес, він, безсумнівно, розглядатиме людей та їхні вчинки через призму великої народної війни з російським агресором і тому віддасть кожному за заслуги.

Людина, яка з першого дня великої війни перераховує ЗСУ гроші, купує і передає на фронт сучасне озброєння і товаришує з «Азовом», звичайно, не потребує наших захоплень. Йому, як і будь-кому, потрібне зовсім інше, дружнє розуміння, вдячність і почуття приналежності до великої Нації, що воює.

Дієвий патріот Єгор Васильович Левченко, який зробив підтримку української армії основою свого життя, заслуговує на це повною мірою.

Теги: бизнесмен Егор Левченко, Егор Левченко,допомога ЗСУ,Слава Україні

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео