Український виробник агротехніки збільшив чистий прибуток більше, ніж у 5 разів

Український виробник агротехніки збільшив чистий прибуток більше, ніж у 5 разів
163552 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український виробник агротехніки збільшив чистий прибуток більше, ніж у 5 разів

Історія знаменитого заводу «Ельворті» розпочинається з далекого 1874 року, коли англійські підприємці Томас та Роберт Ельворті відкрили у Єлисаветграді (зараз - Кропивницький) майстерню, яка збирала, регулювала та готувала до роботи сіялки зарубіжного виробництва. Оскільки попит на сіялки був великий брати Ельворті побудували завод, що виготовляв кінні сіялки, а потім і дробилки, маслобійки, млини та інший сільськогосподарський інвентар. У 1882 році сіялка заводу «Ельворті» вперше отримала срібну медаль на міжнародній виставці.

У 1917 році на заводі працювало більше семи тисяч працівників.

Після жовтневого перевороту 1917 року в Росії підприємство стало занепадати. У 1922 році його націоналізували та переіменували на завод «Красная звезда».

Під час другої світової війни біля 85% виробничих площ заводу були зруйновані.

До 1950 року виробництво заводу в основному було відновлене та почало активно розвиватися.

У 80-тті-90-ті роки минулого століття завод виробляв половину зернових сіялок у Радянському Союзі та всі бурякові, кукурудзяні і овочеві сіялки.

За період 1991-1998 років на заводі розроблені конструкції 12 високопродуктивних сільськогосподарських машин. Починаючи з 2003 року, завод поступово нарощує виробництво.

За результатами 2016 року ПАТ «Ельворті» наростив чистий прибуток до 170,43 мільйонів гривень, що перевищує цей показник у 2015 році у 5,5 рази. Крім того, підприємство за минулий рік на 15% скоротило суму поточних зобов'язань та на 14,2 відсотка - суму довгострокових зобов'язань.

На даний час ПАТ «Ельворті» спеціалізується на випуску посівної та ґрунтообробної техніки, культиваторів для суцільної та міжрядної обробки ґрунту, дискових борон для ресурсозберігаючої обробки ґрунту, сіялок для просапних і зернових культур.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео