Інвестиції Саудівської Аравії в сонячну енергетику України

Інвестиції Саудівської Аравії в сонячну енергетику України
245427 ПЕРЕГЛЯДІВ

110 гектарів землі в південних регіонах Поділля вирішено передати в оренду терміном на двадцять п'ять років переможцеві конкурсу на кращий інвестпроект, що впроваджуватиметься у сфері альтернативної енергетики.

Як повідомляється на сайті Вінницької обласної державної адміністрації, розпорядженням голови ОДА Валерія Коровія, на трьох земельних ділянках, що передані в довгострокову оренду для втілення в життя інвестиційного проекту обсягом не менш, ніж у тридцять мільйонів євро буде здійснене будівництво сонячної електростанції. Дві ділянки, площа яких складає п'ятдесят три та тридцять чотири з половиною гектари, розташовані на землях Лузької сільради Піщанського району та одна ділянка площею понад двадцять два гектари - на території Ставківської сільради Чечельницького району. Всі виділені для проекту землі знаходяться за межами сіл.

Інвестиційний проект впроваджуватиметься групою компаній члена королівської сім'ї Саудівської Аравії принца Абдуллібін Ялаві Аль Сауд.

Після реалізації проекту для постійного технічного обслуговування сонячної електростанції буде необхідний персонал у кількості 100 працівників, що позитивно вплине на зайнятість населення. А головне – втілення проекту дозволить генерувати тридцять мегават електроенергії без шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Проект передбачає також соціальну складову для мешканців прилеглих сіл. Два відсотки вартості інвестпроекту будуть направлені на заходи, які узгодять з місцевими громадами. Про здійснення таких заходів інвестор укладе з місцевими радами відповідні договори.

Також проект передбачає створення супутньої інженерної інфраструктури, яка в подальшому може бути передана на баланс місцевих територіальних громад.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео