ЯКЩО ВИ МОЖЕТЕ, ВИ МУСИТЕ (що робити бізнесу в карантин)

ЯКЩО ВИ МОЖЕТЕ, ВИ МУСИТЕ (що робити бізнесу в карантин)
18756 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Можна по-різному ставитися до зупинки багатьох бізнесів через #карантин.
Сперечатися виправданий карантин, чи ні, однак відмінити ситуацію, що склалася, ми не можемо.
Втрат не уникнути – це незаперечно. Але як їх мінімізувати?
Що робити бізнесу, щоб вийти із цієї ситуації з мінімальними втратами?
Якщо Ви можете, Ви мусите використати цей час як можливість систематизувати, оптимізувати та адаптувати бізнес-процеси під нові умови ринку.
Можливо, нарешті настав саме той час зробити те, до чого раніше «не доходили руки» через рутину та операційку.
Це забезпечить Вам міцний фундамент, щоб витримати рецесію, а вона неминуче буде.
Зараз ніхто не може точно сказати, яких збитків завдасть карантин, однак, також ніхто не сумнівається, що ситуація, яка склалася, назавжди внесе суттєві зміни в способи нашого спілкування, споживання, навчання і роботи.
Давайте подивимося - як, щоб розуміти, що слід враховувати, оптимізуючи бізнес-процеси свого бізнесу - разом із виконавчим директором Федерації Розвитку Франчайзингу Наталією Колодій.
 
1. Збільшення #онлайн-продажів.
Через які канали Ваш бізнес може продовжувати зростання доходів під час #кризи COVID-19? Те, що лежить на поверхні – це онлайн-продажі.
Тут можливо 2 варіанти – через свій власний ресурс (сайт, соцмережі) і/або через так звані маркет-плейси. То ж проаналізуйте та знайдіть онлайн-платформу (або навіть декілька), яка найкраще підходить для Вашого бізнесу і почніть там продавати чи розповідати про свій продукт, сервіси чи послуги.
Світ навколо переходить в онлайн. #Amazon додає 100 тис нових робочих місць, бо не справляється з новим рівнем попиту. То ж точно варто зосередитися на стратегії онлайн-продажів.
Інші гравці ринку намагаються збільшити об’єми. Наприклад, британський #інтернет-#супермаркет Ocado призупинив нові замовлення до тих пір, поки не зможе усунути відставання в #поставках. А хтось впроваджує нові #технології. Так, Китайський гігант електронної комерції JD.com почав використовувати безпілотні автомобілі для доставки їжі та медикаментів в Ухань.
Тому чи для Вашого бізнесу онлайн – це єдиний варіант збільшити продажі? Можливо є інші варіанти! Коли клієнтів менше, треба продавати більше. Як це зробити? Подумайте!
Наприклад: запустіть сарафанне радіо! Хай Ваші співробітники (чи навіть постійні клієнти), які сидять вдома, покажуть та розкажуть про Ваш продукт та Компанію у себе в #соцмережах. Це дасть можливість спілкуватися з Вашими існуючими клієнтами та знаходити нових.
 
2. Перехід на #дистанційну (віддалену) роботу працівників та неповний робочий день (чи неповний робочий тиждень).
Ще недавно роботодавці навіть не розглядали такі варіанти як:
- працівник може працювати поза офісом (дистанційна робота);
- працівники можуть бути не тільки в «штаті», але й зовнішні, так звані аутсорсери;
- працівник може працювати не повний тиждень чи не повний робочий день (такі послуги також надають аутстафінгові компанії).
Ще недавно одна моя знайома гордо вимагала: «мені потрібен працівник «на борт», щоб був в офісі і ніяких дистанціонщиків». Ну-ну.
Ми живемо в 21 сторіччі - є маса ресурсів, які дозволять практично все робити в онлайн-режимі. І світ вже це робить. Webex, один з ресурсів для відеоконференцій і онлайн-зустрічей, повідомив про 6,7 млрд. зустрічей в березні, що на 0,7 млрд. більше, ніж у січні.
Крім #Webex є й інші подібні додатки. Це – #Zoom, #Slack, #Cisco і #Skype. А для налаштування програм внутрішнього зв'язку і віртуальної приватної мережі для своєї команди існує #VPN. Ну і найпоширеніші інструменти, які ми використовуємо вже давно – це різні месенджери: #Viber, #WhatsApp, #Telegram та інші.
#Google зупинився тільки на онлайн, проводячи Google Cloud Next. IBM теж переніс конференцію розробників в онлайн. Хоча в минулому році на конференцію приїхало більше 30 тис учасників. То ж боятися нема чого – достатньо позбутися консерватизму.
Для бізнесу є величезні плюси в інтернет-роботі. Наприклад:
- Ви отримаєте додаткову #лояльність працівників – багато кому подобається віддалена робота та багато хто не хоче витрачати години свого часу на поїздки в офіс;
- Ви заощадите на оренді офісного приміщення, комунальних послугах та інших #накладних витратах;
- Ви зможете найняти талановитих співробітників з усієї країни, а не тільки тих, хто живе недалеко від офісу.
 
3. Популярність #доставки.
Так само як і в онлайн-продажах – тут можливо 2 варіанти – можна доставляти своїми силами або з допомогою логістичних компаній, яких зараз досить багато – від #Glovo, #Raketa, #UberEats до #Новапошта та #Justin.
Якщо Ви раніше не були активні в доставці, то зараз саме час продумати, як організувати такий бізнес-процес.
 
4. Стрибок в онлайн-навчанні.
Чимало закладів та ресурсів на час карантину відкрили #безкоштовні #онлайн-курси. У Китаї соціальна відеоплатформа Kuaishou (оцінена в $ 28 млрд), запропонувала освітні онлайн-пропозиції, бо за цим – майбутнє.
Онлайн-навчання відкриває перед бізнесом 2 великі можливості:
- навчати та підвищувати професійність Ваших співробітників онлайн, тобто «не відходячи від каси»;
- розширити канали комунікацій з поточними чи потенційними клієнтами - показувати відео та розповідати про свою Компанію та свої продукти, сервіси, послуги.
До сих пір багато хто уникав робити, наприклад, онлайн-інструкції для клієнтів чи онлайн-#тренінги для персоналу, але зараз варто починати це робити.
За місяці карантину з’явився пласт споживачів, які вимушено «присіли» на онлайн-навчання чи онлайн-презентації і їм це сподобалося! То ж після карантину попит залишиться. Чому це вигідно та ефективно?
1️⃣ По-перше, Ви можете проходити тренінги та консультації з викладачем "не відходячи від каси". При чому, зараз не потрібно впихати в себе всю інформацію за 8 годин тренінгу! Тепер можна робити це в міру необхідності, при цьому вибираючи з програми навчання тільки ті модулі, які Вам потрібні і цікаві зараз.
2️⃣ По-друге, Ви не витрачаєте час і гроші на дорогу!
3️⃣ По-третє, у Вас менше шансів "Стратити" і не потрапити на тренінг чи консультацію, адже на робочому місці, тим більше, якщо воно вдома, не грозять корки чи зупинка транспорту.
4️⃣ По-четверте, Ви самі вибираєте час онлайн-зустрічей: будь-то в 7 ранку або в 10 вечора.
5️⃣ По-п'яте, в роботі онлайн більше можливостей - Ви можете отримати презентації та / або відео з консультацій чи тренінгів і переглядати коли буде потрібно!
І ще одна, але не остання, перевага онлайн - Ви можете займатися де хочете і з ким хочете. Наприклад, Ви в Києві, викладач в Мадриді або навпаки: погодили час, вийшли на зв'язок і працюємо! Приклад для торгових мереж тут: www.nkolodii.com/professional
 
5. Підготовка до наступної #кризи.
Ніхто точно не знає, як довго триватиме карантин COVID-19, і зараз важко прогнозувати подальший розвиток подій. Але навіть якщо це скоро закінчиться і Ваш бізнес постраждає мінімально, нас чекає криза в економіці. Слід готуватися до неї вже зараз. Карантин дає нам для цього час. Використаймо з користю. Як оптимізувати витрати? Як не втратити рентабельність? Як наростити обороти? І як розвиватися далі? ВАРІАНТ відповіді - розглянути подальший розвиток по моделі франчайзину та за час карантину підготувати свою франшизу.
 
Федерація Розвитку Франчайзингу України
Вдосконалюючи бізнес, разом зробимо світ кращим!
Теги: #Франчайзинг #franchising #operation_manual #franchise #frichise_your_business #FDF_Franchising_Development_Federation #businesstips #growbetter #customerfirst #marketingtips #консалтинг #коучинг #бізнескоуч #аналітик #рітейл #менеджмент #тренінг #тренер #кейс #retail #ментор #купити_франшизу #договір_франчайзингу #франшиза #розвиток_бізнесу ,#карантин #криза

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео