У всьому світі падає ціна на діаманти

У всьому світі падає ціна на діаманти
79776 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щойно видобуті алмази продають дешевше, ніж зазвичай.


Щойно видобуті алмази продають дешевше, ніж зазвичай. Проте причина цьому є ясною для покупців. Цього тижня дві британські компанії, які видобувають ці дорогоцінні мінерали, зазначили, що ціни на необроблені алмази впали і продовжуватимуть знижуватись.
Одна з фірм – Petra Diamonds розповіла, що ціни на алмазну сировину впали приблизно на 9% у другій половині 2014 року. Тому компанія скоротила весь свій прогнозований каталог цін південноафриканських алмазів з $152 за карат до $130.
Виробники як Petra Diamonds продають необроблені камені компаніям, які полірують і ограновують їх. Проте ці компанії відчувають нестачу грошових ресурсів. І їх конкуренція на ринку діамантів знижує ціни. Сильно посприяло браку фінансування закриття Antwerp Diamond Bank наприкінці 2014 року. Бельгія є одним з найбільших у світі торговим майданчиком на ринку діамантів і цей банк був основним кредитором у цій галузі.
Бен Девіс, аналітик видобутку дорогоцінних мінералів у Ліберум, лондонській інвестиційній компанії, порівняв ситуацію з недавнім падінням цін на сиру нафту. Так само потрібен час, аби заспокоїти водіїв на заправках.
Тим не менш, роздрібні ціни можуть ще більше знизитись, тому що магазини введуть дисконтування для покупців у зв’язку з тим, що попит на кольорові камені збільшився, порівняно з попитом на діаманти.
Ювеліри в США повідомляють, що кількість пар, які шукають альтернативу діамантам для обручок збільшується. Люди частіше купують інші дорогоцінні камені. Уповільнення зростання світової економіки – це ще один головний біль для високопродуктивних ювелірів, оскільки споживачі скорочують витрати. «Tiffani»- ювелірна транснаціональна компанія, відома за особливим фірмовим бірюзовим кольором своїх виробів, стала однією з перших жертв суворих економічних умов, коли розчарувалася у об’ємах продажів діамантів під час зимових свят.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео