Наталія Зубаревич про розруху в Криму

Наталія Зубаревич про розруху в Криму
238907 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директор регіональної програми Незалежного інституту соціальної політики, російський вчений-дослідник Наталія Зубаревич була відвертою в ефірі РБК-ТВ про ситуацію в Криму, чим здивувала не лише телеведучого Таманцева, але і багатьох жителів Росії.


Директор регіональної програми Незалежного інституту соціальної політики, російський вчений-дослідник Наталія Зубаревич була відвертою в ефірі РБК-ТВ про ситуацію в Криму, чим здивувала не лише телеведучого Таманцева, але і багатьох жителів Росії.
Професор МГУ розчарувала всіх, хто сподівався, що на півострові почнеться райське життя відтоді, як він відійшов від України. Поки на екрані показували яскраві феєрверки та радісних кримчан з прапорами Російської Федерації, Наталія Василівна повідомляла невтішні факти.
«Поки що в Криму проводяться операції по підтриманню життєздатності, і не більше.» Рівень дотаційності в цьому регіоні становить 85%, це навіть більше, ніж у Чечні (82%). Також надзвичайно повільно рухається процес перереєстрації юридичних осіб.
Росія виділяє 125 мільярдів з федерального бюджету, 42% від цієї суми йде на соціальний захист: виплату пенсій та допомог.
«Тому ФЦП на цьому фоні виглядає якось не дуже».
«16% цієї суми йде на освіту, 12% – на здоров’я, на національну економіку – 15% (але майже половина цієї суми витрачається на дотації доставки палива на півострів)» Наталія Зубаревич вважає, що такий розклад подій не можна назвати розвитком.


Якщо розглядати Крим зсередини, теж особливого прогресу не побачимо. Малі підприємства приносять прибутку лише піввідсотка від всього бюджету.
То ж чому так сталось? В чому власне причина занепаду Кримського півострова?
Пані Зубаревич пояснила це тим, що важко вирішувати проблеми в Криму, коли в цілому інвестиції Російської Федерації скорочуються вже другий рік поспіль.
«Поясніть мені, чому в Криму буде райський сад, коли на іншій території Російської Федерації якось м’яко кажучи не дуже?» Але невже ця інформація була зовсім новою, що обличчя телеведучого так змінювало свій вираз? Як нам відомо, це дані Федерального казначейства, вони знаходяться у відкритому доступі. Просто російські громадяни не можуть сприймати інформацію, яка не вкладається в їх картину світу. Так влаштована людська свідомість. Тож або картина світу зміниться, або зникнуть ті, хто подає таку адекватну інформацію.
Наостанок експерт повідомила глядачам своє припущення, що до 2020 року Крим на ноги не стане. Він буде лише виживати, а не будуватись. А після 2020, як сказала Наталія Зубаревич – «Або ішак, або падишах».
Звичайно, варто тягнутись до падишахів, тільки б відчувати твердий грунт під ногами.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео