Трьом учасникам організованої групи, які збували сурогатний алкоголь у «наливайках», загрожує до 5 років за ґратами

Трьом учасникам організованої групи, які збували сурогатний алкоголь у «наливайках», загрожує до 5 років за ґратами
70836 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 3 мешканців м. Маріуполя, які обвинувачуються у зберіганні, збуті та транспортуванні з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також їх незаконному виготовленні, вчиненим у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28, ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж червня-листопада 2020 року троє місцевих мешканців віком від 34 до 54 років виготовляли та збували на території м. Маріуполя алкогольні напої сумнівної якості. Реалізація сурогатної продукції відбувалась у «наливайках». Під виглядом горілки та коньяку клієнтам збували розбавлений водою спирт із домішками харчових добавок.

У ході проведення 30 санкціонованих слідчим суддею обшуків виявлено та вилучено понад 150 літрів спиртовмісної продукції у пластикових ємностях та скляних пляшках з ознаками підроблення, обладнання для його виготовлення, мобільні телефони, комп’ютерну техніку.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими СУ ГУНП в Донецькій області.

Максимальне покарання за вказаною статтею – до 5 років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

Мої відео