Глобальне потепління: в Україну та інші країни Європи в новий рік увійшло аномальне потепління

Глобальне потепління: в Україну та інші країни Європи в новий рік увійшло аномальне потепління
31703 ПЕРЕГЛЯДІВ

Синоптики повідомили про аномальну теплу погоду, яка прийшлав Європу на новий рік, проте така погода буде тривати ще декілька днів. Деякі країни Європи відкрил навіть купальний сезон, оскільки стовпчик термометра показує більше 10 градусів тепла.

Чи являється глобальне потепління поганою новиною в 2023 році?

Експерти повідомляють, що глобальне потепління являється критичним, оскільки з кожним роком температура підвищується на один градус тепла, через це тануть льодовики, посуха, повені, засолення грунтів - вдарять по сільсьокму господарству, а це може спричинити продуктову кризу та зникнення деяких продуктів. Ця новина вважалася б критичною пару років тому, але аж ніяк не в 2023 році. Все через те, що Європа бореться з енергетичною кризою. Видання Bloomberg вважає, що через аномальне потепління знижується попит на газ і електрику, через вітряну погоду надходить більше енергії з альтернативих джерел.

Також видавництво повідомляє, що перша половина опалювального сезону вже позаду, але якщо в Європу прийдуть екстремальні морози в січні та лютому, газу може не вистачити, і уникнути енергетичної кризи буде не можливо. Але фінансове видання Німеччини повідомляє, що газові запаси країни заповненні майже на 88,8% , в інших країнах ЄС рівень зберігання у сховищах становить 83,1%, це більше ніж минулого року.

Дивлячись на коливання температури в інших країнах, в столиці України температура на стовпчику термометра показує 13-14 градусів тепла, така температура в останнє була в 1991 році, тоді вважалося температурним рекордом у січні +11,1 градусів за Цельсієм. У київському парку "Наталка" серед зими розцвіли дерева сакури - про це повідомляє КО "Київзеленбуд". Дослідник зауважили, що мінамальна температура у Києві  не опускається нижче 5,5 градусів.

Проте в центрі Варшави на різдвяній ярмарці розтанув каток, а серед  натовпу можна було зустріти людей в шортах та футболках, в новорічний день температура досягла аж +18 градусів за Цельсієм.

Больгарія, Іспанія та Португалія відкрили пляжний сезон,  на іспанському пляжі людей було більше ніж влітку, мешканці навіть говорять що не потрібно чекати літа, воно прийшло до них взимку.

А от гірськолижним курортам Альп не солодко. Через підвищення температури гірськолижний  курорт Альп може зникнути.

Таке потепління стало поганою новиною для Путіна, через різке потепління Європа не використовує свої запаси газу так швидко, як на це сподівався "русский царь".

Теги: Європа, ЄС,Енергетика
Мої відео