Держенергоефективності та GIZ розглянули здобутки та пріоритети подальшої співпраці для розвитку сфери енергоефективності в Україні

Держенергоефективності та GIZ розглянули здобутки та пріоритети подальшої співпраці для розвитку сфери енергоефективності в Україні
62432 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та представники місії GIZ обговорили здобутки і плани тісного партнерства України та Німеччини у сфері енергоефективності.

Сергій Савчук повідомив, що Держенергоефективності високо цінує підтримку Уряду Німеччини та GIZ у розвитку сфери енергоефективності в різних секторах економіки України.

Так, у рамках Проекту «Реформи у сфері енергоефективності» за експертної допомоги GIZ є ціла низка спільних напрацювань, зокрема:

 • підготовлено рекомендації щодо імплементації 27-ї Директиви ЄС у законодавство України;
 • започатковано digital-платформу енергоефективності;
 • підготовлено перший інвентарний список будівель органів влади в рамках виконання зобов’язань за 5 ст. 27-ї Директиви ЄС;
 • із залученням експертної та технічної допомоги розроблено Концепцію і План дій із запровадження ринку «зелених» облігацій в Україні;
 • створено перші в Україні 3 Мережі енергоефективних підприємств;
 • розроблено Концепцію стимулювання енергетичної утилізації сміття в Україні;
 • запроваджено першу в Україні Інтерактивну інвестиційну карту «UAMAP» (www.uamap.org.ua) із понад 100 потенційними «зеленими» проектами на суму більше 4 млрд євро;
 • проведено спільні інформаційні, навчальні заходи та багато іншого.

Для забезпечення подальшого розвитку сфери енергоефективності за кращими європейськими практиками, у т. ч. Німеччини, плануємо продовжити співпрацю.

Зокрема, у рамках нового модуля GIZ «Сприяння енергоефективності та імплементація Директиви ЄС щодо енергоефективності в Україні» передбачається сфокусувати увагу на таких напрямах:

 • Практична імплементація 27-ї Директиви ЄС, зокрема 4, 5, 8 статей та розроблення відповідних підзаконних актів і планів їх реалізації;
 • Посилення співпраці із місцевою владою та громадами для стимулювання впровадження систем енергоменеджменту в бюджетній сфері, а також дієвих програм з енергоефективності;
 • Професійна освіта у сфері енергоефективності (підготовка висококваліфікованих кадрів).

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео