Інформаційне агентство : СВІТОВИЙ БАНК: Бурхливе пожвавлення економіки в 2021 році стимулює розвиток країн з ринком, що формується в Європейському регіоні та Центральній Азії

Інформаційне агентство : СВІТОВИЙ БАНК: Бурхливе пожвавлення економіки в 2021 році стимулює розвиток країн з ринком, що формується в Європейському регіоні та Центральній Азії
229286 ПЕРЕГЛЯДІВ

Формування конкурентного ділового середовища – головна умова стійкого та стабільного довгострокового зростання

Зазначений у випуску Доповіді про економіку регіону Європи та Центральної Азії від 5 жовтня 2021 року, надзвичайно бурхливе пожвавлення економіки в першій половині поточного року стало стимулом підвищення економічної активності в країнах, що розвиваються. Темпи зростання регіональної економіки перевищують попередні прогнози на 5,5%.

Головним фактором пожвавлення економіки виступає активне відновлення обсягу експорту в першому півріччі 2021 року, що пов’язано з нормалізацією економічної активності в Єврозоні, позитивною динамікою росту цін на сировину та посиленням внутрішнього попиту на тлі вакцинації населення та реалізації плану заходів щодо підтримки економіки. Однак, через тягле поширення в усьому світі та в регіоні більш заразних штамів COVID-19 отриманий експортом імпульс слабшає, що також гальмує процес відновлення внутрішнього попиту.

Згідно з прогнозами, у 2022 році буде поширена тенденція спаду темпів економічного зростання в регіоні до 3,4% в міру подальшої стабілізації зовнішнього попиту та цін на сировину, уповільнення темпів зростання світової економіки та скасування заохочувальних заходів, введених у зв'язку з пандемією. Пандемія приносить свої корективи, через які неможливо зробити точні прогнози, особливо впливає на це ситуація з нерівномірною вакцинацією та наявністю людей, які виступають проти щеплень. Відновлення економіки регіону супроводжується помітним прискоренням інфляції й залишається вразливим для фінансового стресу, який може погіршити умови кредитування на зовнішньому ринку або ж різким підвищенням невизначеності економічного курсу, що призведе до посилення геополітичної напруженості.

«Пандемія продовжує визначати економічні перспективи країн Європи та Центральної Азії. Однак тепер, коли рівень вакцинації в регіоні підвищується, уряди можуть зосередитися на тому, щоб забезпечити інклюзивність, стійкість та стабільність процесу відновлення після закінчення пандемії. Для довгострокового зростання необхідне формування конкурентного ділового середовища, яке сприяє здійсненню підприємницької діяльності та створює сприятливі умови для динамічного розвитку приватного сектора », - Ганна Бьерде, віцепрезидент Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії.

За результатами спеціального аналізу з теми «Конкуренція і відновлення підприємств після пандемії Covid-19», який проводився на основі даних досліджень Світового банку «Опитування підприємств» (Enterprise Surveys) і «Пульс бізнесу», пандемія має великий та диференційований вплив на підприємства. В середньому, підприємства регіону стикнулися зі значним падінням щомісячного обсягу продажів та скорочення чисельності працівників на повному робочому дні.

В міру вступу держав у стадію відновлення економіки, урядом всіх країн необхідно буде якнайшвидше залучити поступове скасування загальних заходів підтримки економіки та зосередитися на створенні умов для формування конкурентного ділового середовища. Дане середовище є головною умовою до активного відновлення економіки, стійкості до майбутніх криз та стійкого економічного зростання в довгостроковій перспективі.

Задля створення високоякісного конкурентного середовища, переважна кількість країн Європи та Центральної Азії можуть удосконалити свої інституційні основи та систему застосування права, включаючи проведення економічних реформ, які будуть спрямовані на зміцнення механізмів врегулювання банкрутства, полегшення входу на ринок для нових підприємств та підвищення потенціалу фінансового сектора в частині кредитування підприємств.

Теги: Европа ,Світовий банк,Економіка

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео