УКРАЇНА ІНФОРМ

Україна підрахувала збитки від анексії Криму

27030 ПЕРЕГЛЯДІВ

В результаті анексії Криму Росією Україна має відчутні збитки, що відповідно віддзеркалюється на економічному становищі загалом. Так, за словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, Україна втратила понад 1 трильйона гривень, і це без урахувань втрат приватної власності та територіальної.

Таким чином, підрахування було проведено, із зазначенням втрат в межах вартості нерухомості, що розташована на території Криму, а також інфраструктури державних підприємств. До цією колосальної суми збитків не було включено територіальні втрати, а також вартості приватної власності населення півострова.

 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео