УКРАЇНА ІНФОРМ

Борги України перевищили 67 мільярдів американських доларів

Борги України перевищили 67 мільярдів американських доларів
162250 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже два мільярди доларів наразі сягає сума державного боргу України. Але цей неймовірний розмір коштів став ще більш вражаючим після оголошення ще одного державного боргу – гарантованого. Таким чином, друга сума вищезазначеного боргу вже перевалила за 65 мільярдів доларів.

Важко повірити, але, спираючись на статистичні дані Міністерства фінансів, цей борг у гривневому еквіваленті вже зменшився на майже 3%, тобто на 42 мільярди гривень. Проте, з початку поточного року, орієнтуючись на фінансові показники доларових коливань, загальна сума гарантованого державою і державного боргів зросла на більш ніж півтора мільярди доларів.

Таким чином, сума боргових коштів наразі становить фантастичні 1 трильйон 668 мільярдів гривень.

 


При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео