Продовжено обов’язкову вимогу НБУ щодо продажу 50% валютних надходжень

Продовжено обов’язкову вимогу НБУ щодо продажу 50% валютних надходжень
167369 ПЕРЕГЛЯДІВ

На строк з 14 грудня 2018 по 6 лютого 2019 року Нацбанк держави продовжив вимогу до юросіб, стосовно обов’язкового продажу ними отриманих коштів у розмірі 50%, що стосується іноземної валюти.

Згідно постанови Правління НБУ від 13 грудня нинішнього року, під номером 138 ця процедура вважається обов’язковою на зазначений період. Її суть у продажу іноземної валюти, що відноситься до 1-ої групи Класифікатора, а також російських рублів та банківських металів. Цей процес повинен відбутися на наступний робочий день після зарахування вищезгаданих надходжень на розподільчі рахунки, а також без клієнтського доручення. За посередництвом такого гатунку законів та нормативно-правових актів головної фінустанови, остання намагається регулювати нову ліберальну концепцію валютного обігу в країні.

Держустанова спрогнозувала, що з 7 лютого наступного року будуть поступово впроваджуватись валютні пом’якшення. Мова про врегулювання інвестицій закордон, купівлю на міжбанківському рівні валюти для банківських клієнтів та спрощення процедур міжкордонних операцій з валютою для населення.

Нагадуємо, востаннє, Головний банк держави змінював процентні розміри вимоги стосовно продажу отриманої юридичною особою валюти ще в квітні 2017 року і саме тоді вона була знижена з існуючих 65% аж до 50%.

Теги: НБУ,юридична особа
Мої відео