Продовжено обов’язкову вимогу НБУ щодо продажу 50% валютних надходжень

Продовжено обов’язкову вимогу НБУ щодо продажу 50% валютних надходжень
55900 ПЕРЕГЛЯДІВ

О 15 годині 17 грудня директор Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) Джеспер Расмуссен видав сертифікат Украероруху у німецькому місті Кельні, аудит від якого містив 18 пунктів перевірки. Як повідомляє прес-служба підприємства святкове вручення сталося у місті Кельн, Німеччина. Дмитро Бабейчук отримав сертифікат за відповідність нормам Євросоюзу як нацпровайдера аеронавігаційного обслуговування.

За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, це перший раз, коли ЄС відкрила кордони свої повітряні кордони (частина Словаччині) країні, що не є одним з її членів. Тепер Україна отримує від Словаччини право на надання послуг з обслуговування повітряного руху для маневрування літаків та гелікоптерів, які будуть виконуватися в аеропорту “Ужгород”. Саме Омелян, не рахуючи команду Украероруху, доклав найбільше зусиль для отримання цього результату, як куратор проект.

Повноцінне відбудування й початок стабільної роботи цього аеродрому є надзвичайно важливим як для Міністерства інфраструктури України так і для економічного розвитку Закарпатської області.

 

Теги: Міністерство інфраструктури,ЄС,Словаччина,Закарпатська область
Мої відео