Відшкодування втрат на суму понад 3 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини з початку 2019 року

Відшкодування втрат на суму понад 3 млн грн забезпечили державні аудитори Луганщини з початку 2019 року
253240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-травня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 3,4 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 18 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 – до матеріальної.

До установ, у яких виявлені порушення, в 1 випадку застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму 86,1 тис. грн. Об’єктом контролю повернуто використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 86,1 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 3 управлінські рішення.

Матеріали 4 заходів державного фінансового контролю передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 12 досудових розслідувань та 11 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання місцевих бюджетів та 1 – регіональної цільової програми. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 102,9 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 15 пропозицій, які взяті до виконання.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 3,1 млн грн.

Пресслужба  Держаудитслужби

Теги: фінанси, державнийбюджет, аудит, фінансовіпорушення
Мої відео