Новини України: МВФ знизив загальний прогноз зростання світової економіки

Новини України: МВФ знизив загальний прогноз зростання світової економіки
158841 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) зменшив прогноз росту світової економіки на цей і наступний рік.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) зменшив прогноз росту світової економіки на цей і наступний рік.
МВФ в даний час очікує зростання на 3,5% цього року, в порівнянні з попередньою оцінкою в 3,8%, яка була зроблена в жовтні. Прогноз зростання на 2016 рік також був скорочений до 3,7% відсотків.
Зниження прогнозами, відбулося незважаючи на один великий імпульс для світової економіки – обвал цін на нафту, що є позитивним для більшості країн. МВФ очікує, що з лишком компенсується негативними факторами, зокрема, слабким інвестуванням.
Це, в свою чергу, відображає зменшені очікування щодо перспектив зростання багатьох розвинених країн і тих, що розвиваються протягом найближчих кількох років. Якщо очікується слабке зростання, то менше можливостей продавати товари та послуги і менше стимулів для інвестування.
Щодо єврозони, МВФ очікує, відновлення як і раніше, але не сильне. Зростання оцінюється у 1,2% в цього року і 1,4% в 2016 році. Для Європейського центрального банку на даний момент першочерговим завданням є вирішення дефляції. Падіння цін є особливою проблемою для боржників, оскільки на відміну від виплат за боргом їхні доходи можуть впасти
Спад в Китаї є ще одним фактором переглянутих прогнозів. У вівторок, офіційні дані показали, що ріст Китаю сповільнився до 7,4% в минулому році, з 7,7% в 2013 році. У наступному році, МВФ прогнозує зростання економіки країни на 6,3%, в порівнянні з середнім показником 10% протягом трьох десятиліть до 2010 року.
Найбільш різке падіння прогнозується для Росії, де, за прогнозами, економіка скоротиться на 3% цього року та 1% у наступному. Це результат обвалу цін на нафту і того, що у доповіді називається підвищеною геополітичною напруженістю, - іншими словами, криза в Україні та західні санкції на Росію.
Є деякі винятки щодо більшою мірою похмурих прогнозів. Основним з них є США, де прогнозується зростання цього року на 3,6% та на 3,3% в 2016 році. Цифри є значно нижче за Китай, навіть з урахуванням спаду, але це і слід було очікувати. Країни з економікою, що розвивається можуть рости більш швидкими темпами, прийнявши технологію, яка вже створена в багатших країнах.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео