Через економічну блокаду кримчани платитимуть за продукти більше

80238 ПЕРЕГЛЯДІВ

Економічна блокада Кримського півострова призведе до подорожчання продуктів на цій території. Про це заявили експерти-аграрії під час тематичної прес-конференції, стверджуючи, що кримчани змушені купувати дорогі російські товари.

Під час прес-конференції голова виноградарської спілки України Сергій Михалечко заявив, що головним наслідком економічної блокади Криму, що наразі триває на межі півострова і материкової України, стане різке подорожчання продуктів. Як стверджують експерти, вже зараз продукти харчування у Криму стали дорожчими на 20-30 відсотків. А якщо з України остаточно припинять находити товари, на кримський ринок прийде російський постачальник, який є мінімум на 50 відсотків дорожчим за українського виробника. Таким чином блокада лише розв’яже руки Росії.

Зараз на межі материкової України та Кримського півострова зібралося близько 200 вантажівок, які не пропускають активісти, що виступають за повну блокаду Криму і недопущення введення до захопленої Росією Автономної Республіки українських товарів.

За таку блокаду виступають одразу кілька суспільних та політичних організацій. Активно підтримала ідею блокади велика частина кримських татар.

Мої відео