Ф. Маліж закликав українських урядовців не говорити про реформи, а їх втілювати

106000 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Франсіс Маліж, попередив, що у разі недостатньо швидкого реформування країни на Україну може чекати фінансовий крах.


Директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Франсіс Маліж, попередив, що у разі недостатньо швидкого реформування країни на Україну може чекати фінансовий крах. Як цитує фінансиста Голос Америки, пан Маліж, зауважив, що наразі бачить багато слів про необхідність реформування, аніж цих самих реформ, бо Україна рухається недостатньо швидким темпом, аби попередити фінансову катастрофу. Потрібні реальні зміни, а не тільки затвердження законопроектів.
На думку пана Маліжа, урядовці мають першочергово вдосконалювати енергетичну та банківську сферу, покращити інвестиційний ринок.
Зокрема позитивно відгукнувся Маліж про дії Нацбанку, назвавши девальвацію гривні і монетарну політику – політичним рішенням. Та разом із тим, фінансист порадив "почистити" банківську систему від нечесних гравців, реформувати «НафтоГаз» та зробити максимально чесними і прозорими правила гри в економіці заради приваблення інвестицій.
Крім цього, пан Маліж наголошує, що Європейський Банк Реконстукції та Розвитку при ухваленні рішення про кредитування держави буде керуватись кількома аспектами: це наявність гарних інвестиційних проектів, кредитне рішення МВФ та стан просування українських реформ. Зокрема головним інвест-проектом для ЄБРР пан Маліж бачить модернізацію газопроводу «Уренгой–Помари-Ужгорож», в яку готові вкласти 150 млрд. доларів. Проте до реального інвестування справа може і не дійти, бо уряд не докладає необхідних зусиль для реформування енергетичного сектору.
Разом із тим, пан Маліж відмітив, що ЄБРР не має ліміту на кредитування України та може й надалі співпрацювати з державою, навіть у випадку введення військового стану.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео