Проблеми заробітної плати в Україні

Проблеми заробітної плати в Україні
207932 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не перший рік наша держава здійснює реформи щодо європейської інтеграції. Після підписання перший домовленостей щодо вступу України в Європейській Союз, Верховна Рада почала працювати в напрямку прийняття законів, що максимально наблизять нас до рівня європейських країн. І дійсно, не будемо марно робити наклепи на наших держслужбовців, закони приймались, реформи затверджувалися, курс на євроінтеграцію набрав оборотів.
Багато сфер обслуговування вже сьогодні ні чим не гірші, ніж в сусідніх державах. Візьмемо наприклад комунальне господарство, енергетику, медицину, дійсно, відбулося багато змін. У багатьох регіонах України покращилося постачання води, світла, більш злагоджено працюють комунальні служби, лікарні та поліклініки отримали нове обладнання, нові машини швидкої допомоги.
Санітарні та екологічні норми на комунальних підприємствах майже такі, як у країнах ЄС. А розглянемо тепер вартість комунальних послуг, кошти за електроенергію, газ, світло- теж європейського рівня, вартість ліків та медичних послуг майже не поступається європейським. І все було б добре, якби не одне "але"- зарплатня працівників галузі, яка є дуже далекою від європейської.
Не можемо також стверджувати, що чиновники зовсім не дбають про свій народ, ні, кожного року йде підвищення зарплат, пенсій, проте чомусь не пропорційно цим зростанням, зростають і ціни у всіх сферах життя. Українці за їжу платять більшу частину доходів порівняно із громадянами інших країн Європи. Зарплати українців залишаються приблизно на одному рівні, а от вартість продуктів харчування дедалі вища. Зрозуміло, що порівняно із країнами Європи продукти у нас не такі вже й дорогі. Але ж і заробітна плата у закордонних громадян в рази вища. До прикладу, за статистикою українська сім’я витрачає на продуктовий кошик 57 % місячного доходу, в той час, коли європейська – всього 14%. Ситуацію із зростанням цін на продукти харчування може полегшити лише підвищення заробітної плати.
За розміром офіційної заробітної плати Україна перебуває на останньому місці у Європі. Якщо у країнах Європи низька зарплата в 12 разів менша від високої, то в нашій державі різниця сягає близько 50 разів і надалі зростає. Через низькі зарплати щороку чимало українців емігрують за кордон.
Проте, заробітна плата керівників держструктур сягає великих цифр у порівнянні із зарплатою лікарів, педагогів, шахтарів, працівників торгівлі та інших сфер роботи. Така значна різниця в оплаті призводить до поділу населення на багатих і бідних. Гідна зарплата у різних регіонах країни, яка могла б забезпечити комфортне життя українця повинна становити близько 20-30 тис. грн на місяць, тобто її потрібно підняти в декілька разів. Проте, зробити це швидко не так просто з таких причин: корупція, тінізація економіки, економічна криза тощо. Рівень оплати праці є показником добробуту суспільства. Тому питання покращення державного регулювання оплати праці в країні потребують негайного вирішення. Україна повинна черпати досвід іноземних країн з метою покращення стану соціального захисту населення. Гідний розподіл доходів допоможе подолати бідність в державі.
Підвищення заробітної плати є стимулом для розвитку економіки, завдяки якому можливе зростання внутрішнього попиту, піднесення національного виробництва та загальне покращення життя громадян країни. Ситуація вимагає негайних шляхів вирішення проблеми низької заробітної плати, в іншому ж випадку наші досвідчені фахівці, які працюють за європейськими стандартами, поїдуть за кордон отримувати європейські зарплати.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео