Український бізнес під час епідемії COVID-19

Український бізнес під час епідемії COVID-19
27402 ПЕРЕГЛЯДІВ

Деякі громадяни не вдоволенні роботою мера міста Києва Віталія Кличка. Сергій Доротич громадський діяч, економіст, кандидат наук з державного управління, своїми власними силами з колегами розробив проєкт концепції спрощенної системи оподаткування, обліку та звітності і підходів контролю діяльності фізичних осіб – підприємців, яка буте презентована через кілька днів. Позиція #Save ФОП наступна: збереження спрощеної системи оподаткування, обліку, звітності та проти касових апаратів.
ФОП із різних міст пропонують 14 квітня 2021 зустрітися у місті Києві під КМДА, провести мітинг під назвою «ПРАВО на Працю! Бізнес має працювати». Підприємцям та бізнесу остогидло сидіти без роботи. Про настання несприятливих наслідків, ми попереджали від 2017 року Доротич Сергій – «Кличко, доведе місто і київських підприємців до краху. «Хрустальний» міст на фоні вбитих доріг і розваленої системи охорони здоров'я столиці є красномовним свідченням того, що столиця в занепаді. Про втрату каштанів, зелених насаджень, парків і скверів, про втрату історичної спадщини, хаотичну забудову бетонними хмарочосами, затори, відсутність місць для паркування можна написати багато. Однозначно одне - Київ знищується в угоду тим, хто розглядає столицю тільки, як місце для отримання у злочинний спосіб надприбутків для себе і для утримання своїх родин і сімей, які вже давно живуть за кордоном».

Нагадуємо Кличко: подає пропозиції введення загальнонаціонального локдауну де Шмигаль заявляє, що мер Київської міської державної адміністрації «піариться», перевищює свої можливості просить скласти повноваження та піти у відставку.

Суперечки посадовців один «кричить», вводимо зальнонаціональний локдаун інші він не буде продовжений.
На брифінгу у Кличка 12 квітня 2021 року,Борис Гриль лікар - анестезіолог медичного центру «РАМАТ АВІВ» (Тель – Авів, Ізраїль ), нагадує про тривожну ситуацію не тільки в Києві та в інших містах. Багато людей просто не дотируются правил. Не вдягають маски - навіть у публічних місцях і гуляють без нагальних потреб натовпами. Влаштовують вечірки, їдуть відпочивати в інші міста. Так само, як і з інших регіонах України багато людей приїжджають до Києва погуляти. Спеціалісти та інфекціоністи попереджають про широку ймовірність подальшого стрімкого розповсюдження хвороби. Постійна міграція населення, яке недотримується обмежувальних правил та масово не вакцинується, на жаль, можуть продовжуватись смерті.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео