Банкротство Укрзалізниці

Банкротство Укрзалізниці
23572 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники залізниці проходиять уздовж платформи на центральному залізничному вокзалі Києва проводячи перевірку після відновлення руху поїздів відповідно до обмежень пандемії які почалися ще 1 червня 2020 року.

Залізнична монополія України "Укрзалізниця" зазнала великих фінансових втрат під час пандемії, перевезення менше пасажирів і менше вантажу.

Чистий збиток компанії минулого року збільшився до 426 млн. Доларів проти 107 млн. Доларів у 2019 році, згідно з її фінансовим звітом, опублікованим 9 квітня.

Дохід, отриманий від пасажирських перевезень, зменшився на 58% з 355 мільйонів доларів у 2019 році до 148 мільйонів доларів у 2020 році. Дохід від вантажних перевезень скоротився на 22% - з 285 млн. Доларів у 2019 році до 220 млн. Доларів у 2020 році.

Волатильність валюти була основним фактором поганих показників діяльності компанії, що призвело до збитків у 197 мільйонів доларів у 2020 році.

У минулому році "Укрзалізниця" витрачала менше на зарплати, електроенергію, пальне та ремонт. Однак вона витратила на 14 мільйонів доларів більше на пенсії працівникам, які мають право на дострокову пенсію через шкідливі умови праці, у порівнянні з попереднім роком.

Щоб покрити свої збитки, "Укрзалізниця" планує випустити єврооблігації цього року. Першочерговим завданням компанії є запозичення коштів у міжнародних банків, але вона також розглядає питання запозичення коштів у державних банків.

Протягом багатьох років найбільше державне підприємство в Україні висіло на межі банкрутства, занурене в корупційні скандали та сильно перенапружене, маючи майже 250 000 працівників.

Не вважаючи на багатомільйонні втрати під час карантину, український уряд відмовився фінансово допомогти компанії.

Значною частиною 40 000 кілометрів пасажирських та вантажних залізниць країни нехтують. Маршрути та обладнання "Укрзалізниці" застаріли та гостро потребують модернізації.

Сама компанія бореться з корупційними скандалами та безгосподарним управлінням.

В Укрзалізниці  пояснюють свої збитки— вплив пандемії, передусім йдеться про тимчасове припинення пасажирських перевезення за всіма видами сполучення.

17 березня Кабінет міністрів звільнив главу Укрзалізниці Володимира Жмака за те, що він нібито лобіював інтереси олігарха Ріната Ахметова та приймав рішення, що порушували статут компанії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео