УКРАЇНА ІНФОРМ

Яготинський маслозавод спростував новину про закриття

Яготинський маслозавод спростував новину про закриття

У грудні минулого року в українських ЗМІ, почали з’являтися голосні заголовки, типу “Яготинський маслозавод" припиняє свою діяльність”.

 

Пресцентр групи компанії “Молочний альянс”, на своїй офіційній  сторінці опублікувала звернення, у якому спростував інформацію про закриття. 

 

Як повідомляється, “Яготинський маслозавод” продовжує свою діяльність, як написала пресслужба підприємство працює як і раніше та продовжує постачати свою продукцію за відповідним графіком. 

 

Також було зазначено у звернені  та інші підприємства групи компаній “Молочний альянс”, не припинили свою роботу, та продовжують працювати у звичайному режимі. 

 

Інформація про припинення виготовлення продукції з 1 січня поточного року не була згадана у листах, керівництво підприємства не припиняло виробляти продукцію 

 

У повідомлені було згадано і про експортні відвантаження, повідомляється, що вони також продовжуються у звичайному режимі, з причини того, що ГК “Молочний альянс”, має ряд зобов'язань перед іноземними партнерами та не можуть залишити споживачів без обіцяної продукції. 

 

За інформацією нацбанку України український бізнес у грудні 2021 року погіршив свої оцінки стосовно економічного становища підприємств. Про це зазначає ІОДА, який розраховується щомісячно .У грудні 2021 року - 48,6, у порівнянні з 49,8 у листопаді. 

 

Експерти пов’язують  це зі стрімким підвищенням цін на енергоносії та дефіцитом сировинних товарів і ускладненням ситуації з ковід-19.

 

Зазначається, що листи, які були оприлюднені українськими засобами масової інформації, були адресовані партнерам для повідомлення про критичну ситуацію, яка склалася не тільки на вищезгаданому підприємстві, а й всій галузі. 

 

Причиною критичної ситуації на виробництвах "Молочний альянс" стало збільшення ціни на газ у 9 разів, електроенергія здорожчала у 2,5 раза, таропакувальні матеріали виросли у ціні більше ніж на 40%, а сировина на 25%.

 

За словами керівництва підвищити ціни на свою продукцію на адекватну рівні вони не змогли.Вищезгадані підвищення цін сприяли тому, що у 4 кварталі завод мало того, що нічого не заробив, ще й працював зі збитками.

 

Продовжувати таку тенденцію довгий період просто не вигідно, оскільки надалі це може привести до подальшого вимивання обігових грошей та неспроможності заплатити за газ, сировину, упаковування та виплатити гроші робітникам. 

 

Як повідомляє пресслужба,  було  написано звернення до постачальників з проханням тимчасово скоротити суму виплати за сировину та упаковування.

 

У випадку будь-яких змін у роботі підприємств, скорочення асортименту і т.д, на офіційному сайті “Молочний альянс” буде опубліковано всю інформацію.



При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео