Новини України: Експорт Китаю перевищив очікування, вирісши майже на 10 відсотків

Новини України: Експорт Китаю перевищив очікування, вирісши майже на 10 відсотків
105981 ПЕРЕГЛЯДІВ

Торгові показники Китаю за грудень перевищили очікування. Експорт виріс на 9,7 відсотки, а імпорту на 2,3 відсотки порівняно із роком раніше.


Торгові показники Китаю за грудень перевищили очікування. Експорт виріс на 9,7 відсотки, а імпорту на 2,3 відсотки порівняно із роком раніше.
Остаточні дані за рік, свідчать, що експорт зріс на 6,1 відсотків в 2014 році порівняно із 2013-м, у той час як імпорт виріс на 0,4%, повідомляє державне інформаційне агентство Сіньхуа.
Цифри грудня залишили країну із профіцитом 304.5 мільярдів юанів (49.1 мільярдів доларів) за місяць. Аналітики очікували, що імпорт буде падати більш ніж на 7 відсотків, а експорт зросте на 6,8. Вони сказали, що подібне падіння імпорту відображає вплив триваючого падіння світових цін на нафту.
У листопаді китайський імпорт впав на 6,7 відсотків, хоча передбачувалося зростання на 3,9 відсотків.
«[Падіння імпорту також] відображає зниження інших ключових товарних цін, таких як залізна руда й вугілля, у китайському імпорті в останні місяці», сказав головний економіст IHS Азіатсько-Тихоокеанського регіону Раджив Бісвас.
Також існує припущення, що китайський уряд найближчим часом внесе нові заходи з підтримки економіки, щоб стимулювати економічне зростання, але аналітики кажуть, що краще положення справ, аніж очікувалося дасть уряду деяку відстрочку.
«Чистий експорт забезпечує позитивний внесок в китайське [економічне] зростання, в той час, коли внутрішній попит змінюється, зокрема, через спад в секторі житлового будівництва», сказав пан Бісвас.
Економічне зростання Китаю сповільнилося до 7,3 відсотків у третьому кварталі, що є найслабшим показником з часів світовою фінансовою кризою, коли охолодження ринку нерухомості і жорсткість умов кредитування вплинули на зростання.
Пан Бісвас сказав, що він очікує, що китайський експорт товарів зросте на 7,7 відсотків цього року, «чому посприяють високі темпи зростання економіки США і деяке поліпшення росту в ЄС, оскільки падіння цін на нафту забезпечить позитивний стимул для економік США та ЄС».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео