Новини України: CША спробує відновити переговори з Іраном

Новини України: CША спробує відновити переговори з Іраном
132368 ПЕРЕГЛЯДІВ

Джон Керрі, держсекретар США, має провести зустріч в Женеві зі своїм іранським колегою, намагаючись відродити переговори, які стосуються ядерної програми Ірану, які зайшли в глухий кут.


Джон Керрі, держсекретар США, має провести зустріч в Женеві зі своїм іранським колегою, намагаючись відродити переговори, які стосуються ядерної програми Ірану, які зайшли в глухий кут.
Пан Керрі заявив, що зустріч із Мохаммадом Джавадом Заріфом стане «підведенням підсумків» перед початком у четвер нового переговорного раунду.
Шість світових держав вимагають від Ірану, аби в обмін на відміну дії санкцій він згорнув власну ядерну програму. У листопаді 2013 року була досягнута тимчасова угода, але комплексна угода не була укладена вже протягом двох встановлених крайніх термінів.
На даний момент, мета полягає в досягненні політичної угоди високого рівня до 1 березня, та утвердити усі технічні деталі угоди до 1 липня.
Іран є предметом економічних санкцій через побоювання, що в країні намагаються створити ядерну зброю. Іран в свою чергу наполягає, що ядерна програма країни призначена для мирних цілей.
В понеділок, під час виступу в Індії, перед тим як вилетіти до Пакистану, а потім до Швейцарії, пан Керрі заявив, що він має надію, що зомже «прискорити процес та домогтися більшого прогресу». «Ми перебуваємо на етапі, коли більшість питань стають більш конкретними та зрозумілими», сказав він.
Новий раунд переговорів між Іраном та групою P5 + 1, що складається з п’яти постійних членів Ради Безпеки ООН та Німеччини розпочнеться в Женеві в четвер. Основними питаннями, навколо яких іде суперечка, як кажуть, є майбутня дозволена ступінь збагачення урану в Ірані і те, наскільки оперативно санкції будуть зняті. Не дивлячись на попередні розбіжності, зустріч в середу між паном Керрі і паном Заріфом, має бути продуктивною.
Іранський президент Хасан Роухані публічно припустив, що зниження рівнів збагачення урану не повинно поступатися принципам Ірану. Пан Заріф запропонував у понеділок, що надання Росії більш активної ролі в переговорах може бути одним із способів, аби їх прискорити.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео