УКРАЇНА ІНФОРМ

Українська нерухомість почала дешевшати

Українська нерухомість почала дешевшати
135379 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лише за останній рік будівельна галузь нашої держави створила тисячі квадратних метрів житлової площі, продемонструвавши досі небачену урбанізацію. Проте, ціни на нерухомість, на противагу численним заявам економічних експертів, почали впевнено знижуватися.

Варто відзначити, що найбільше – майже на 25% - квадратний метр вже подешевшав у Вінниці. За нею слідують Одеса – 21%, Харків – 18%, Львів – 15% та Дніпропетровськ – трохи більше за 14%.

У столиці ж нашої держави – Києві – та Ужгороді житло, у свою чергу, подешевшало найменше – на 10,3% та майже на 9% відповідно.


При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео