Криза – не вирок. Або як у скрутні часи в Україні тримати власний бізнес та отримувати від нього при

Криза – не вирок. Або як у скрутні часи в Україні тримати власний бізнес та отримувати від нього при
159369 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Україна переживає не найкращі часи. Будівництво стоїть, економіка руйнується. Країну чекає занепад» - кричать сучасні ЗМІ. Чи насправді це так? Що відбувається з бізнесом у країні, яка потерпає від кризи? Та чи не є така інтерпретація ситуації способом поширення паніки серед українців?


«Україна переживає не найкращі часи. Будівництво стоїть, економіка руйнується. Країну чекає занепад» - кричать сучасні ЗМІ. Чи насправді це так? Що відбувається з бізнесом у країні, яка потерпає від кризи? Та чи не є така інтерпретація ситуації способом поширення паніки серед українців?
Розглянемо ситуацію кризи на прикладі будівельної індустрії, яка чи не найбільше потерпає від нинішніх умов. Будівельні фірми закриваються одна за одною, через неспроможність розвивати будівництво далі та зниження попиту українців на купівлю квартир у новобудовах. Люди прагнуть стабільності та більше не довіряють високопосадовцям, які наживаються на підвищенні цін на квартири та інші потреби. Так чи існує у нашій країні «прозорий» бізнес та фірми, яким можна довіряти?


ЖК «Міністерський», який знаходиться у Оболонському районі міста Києва продовжує будувати та продавати квартири, не дивлячись на конкуренцію та не зовсім сприятливі для бізнесу умови.
Чому одні фірми з тріском закриваються, а інші продовжують свою роботу?
Головним забудовником «Міністерського» є компанія «Енергополь - Україна», яка існує на ринку більше ніж 20 років. Динаміка будівництва не змінилась, навіть за умови кризи, під чітким керівництвом Клименка Олександра Володимировича. Квартири будуються і вдень, і вночі. Чи це не є та сама стабільність, якій довіряють люди? І чи не тому цей житловий комплекс є володарем Всеукраїнської премії будівельного ринку – iBuild Ukraine у номінації «Кращий житловий комплекс року»?


Бізнес та торгівля є чи не найжорсткішими сферами, особливо в умовах сьогодення. Один за одним з торгівельних центрів зникають магазини, закриваються фірми, «виживають» тільки ті, що випускають якісну продукцію, не підвищуючи при цьому ціни. Багато товару в Україну експортується з-за кордону, а через нестабільний курс, ціни на нього ростуть в два рази, тому і попит зменшується.
Винятки є і з цього правила. Салон – магазин «Domio» представляє якісний італійський декор та меблі за українськими цінами.
Кожен має змогу внести в свій інтер’єр частинку Італії, не влізши при цьому в борги. Данилова Юлія Олексіївна, яка є власницею магазину, сама працює у салоні і консультує покупців. Кількість клієнтів салону, ціни та якість не змінилась, навіть за умови кризи.
Так чи можна вірити голосним вигукам, що країну чекає занепад? І чи насправді в Україні зараз така жахлива криза?
Ні. Криза лише у тих, хто хоче вести нечесну гру з людьми, підвищуючи ціни та забуваючи про якість власної продукції. Вибір, звичайно, робити вам. Отже, обирайте, за що ви хочете платити? За хабарі чиновникам та неякісні послуги та товар, чи за стабільність, якість і чесність?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео