Очікувальна земельна подія 2021 року – продаж заводу «Більшовик»

Очікувальна земельна подія 2021 року – продаж заводу «Більшовик»
57979 ПЕРЕГЛЯДІВ

Продаж найбільшої ділянки «Більшовик» що на Шулявській стала найочікуванішою земельною подією 2021 року. Приватизацію заводу Фонд держмайна хоче розпочати вже з травня 2021 року й закінчити ближче до весни. Приватизація розпочнеться, коли уряд затвердить висунуті умови. Сам завод нікому не потрібен, ймовірно, що його знесуть після продажі. Увага зосереджена на 35 га землі уздовж проспекту Перемоги, поруч зі станцією «Шулявська». Декілька будівель, які знаходяться належать заводу використовуються власниками або здається під оренду, але більша частина просто пустує. На сьогодні це є однією із бажаніших земельних ділянок, тому що хороше територіальне розташування та великий обсяг землі.

За приватизацію заводу «Більшовик» може розпочатися справжня боротьба серед столичних забудовників. Ціна за яку продаватимуть завод ще невідома, але радника припускає, що держава отримає з «Більшовика» більш як 1 млрд гривень. У фонді говорять, щоб отримати більше мільярду потрібно долучити велику кількість учасників. За словами досвідчених бізнесменів, зацікавити у купівлі заводу буде непросто. Потенційний покупець після приватизації може не отримати повністю власність над землею, тому що можуть виникнути проблеми з третьою стороною, а також чекають близько 600 млн не виплачених попередньо боргів.

Ділянка на якій знаходиться колишній «Більшовик» вважається, як «промислова земля», тож змінити призначення й побудувати щось нове буде не так просто. Для зміни цільового призначення потрібно узгодити проект з місцевим управлінням Держгеокадастру та департаментом містобудування та архітектури КМДА. Після того новий власник має добитися у Київради детальний опис території. Й тільки тоді Київрада може ухвалити на черговій сесії зміну цільового призначення «промислової землі». Тобто, викупити столичним забудовникам завод буде недостатньо, щоб будувати на його місці щось інше. Потрібно буде переконати велику кількість депутатів у Київраді, щоб використовувати ділянку землі у своїх інтересах. Фонд повідомив одразу, що на їхню підтримку у цій справі розраховувати не потрібно, тому що зміною призначення будівель та ділянок вони не займаються. До того ж фонд підкреслив, що власнику може піти у власність не уся земля на якій знаходиться завод, а її частина.

Фонд держмайна не виставляв на продаж завод як єдиний майновий комплекс. Інвестор стає законним власником ділянок на території заводу, а от вільні об’єкти не будуть вважатися його власністю. На території також присутні несформовані ділянки, які не зареєстровані під жодним номером. Тобто покупець може думати що взяв більшу частину землі, а в результаті отримає менше. За словами Вавриша це питання другорядні, які вирішуються дуже легко, тож у покупця серйозних проблем не буде з приватизацією. Однак, завод вже намагався отримати дозвіл від КМДА на новий проєкт відведення землі під будівлями. Тоді причина стала несплата земельного податку у розмірі 300 млн гривень. Також у покупця можуть виникнути проблеми з договорами оренди, тому що зараз більшість приміщень «Більшовика» знаходяться під довгостроковою орендою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео