Британський ринок підвищує ціни на нерухомість

Британський ринок підвищує ціни на нерухомість
51578 ПЕРЕГЛЯДІВЦіни на будинки у Великобританії зросли на 7,1% у порівнянні з минулим роком.

Будівельне товариство заявило, що середня ціна на нерухомість за останній рік зросла на 15 916 фунтів стерлінгів і склала 238 831 фунтів стерлінгів.

За інформацією загальнонаціональних даних, збільшення економії під час блокування означає, що деякі покупці, які вперше придбали будинок, могли б придбати собі  повноцінне житло.

Прогноз до кінця року ціни будуть зростати, оскільки наявні будинки не відповідають попиту.

Люсі Пендлтон із незалежного агента нерухомості Джеймса Пендлтона сказала: "Цей ринок кипить".

"Дурний сезон може бути не за горами. Ось тоді ринок продавця закріплюється на тлі дуже великого попиту, і ти починаєш бачити відкриті будинки для нерухомості, що не є нічим особливим, і повернення галасу".

"Спроба придбати будинок на цьому ринку болюча"Як Ковід змінився там, де ми хочемо жити

The Nationwide заявила, що ціни на травень різко зросли, у порівнянні з березнем, на 3,1%.

Річне зростання цін також пришвидшилось, частково зумовлене продовженням гербових зборів в Англії, Уельсі та Північній Ірландії.

Пандемія змусила деяких людей переоцінити свої побутові умови, при цьому на перший план висунувся попит на більше місця у житлі.

"Наші дослідження показують, що, хоча відпускний збір на гербовий збір впливає на терміни укладення житлових операцій, для більшості людей це не є ключовим мотиваційним фактором, що спонукає їх переїхати", - сказав головний економіст країни, Роберт Гарднер.

Стан ринку бачив, як деякі люди чергувались протягом ночі біля агента з нерухомості в Уельсі, коли будинки для нової забудови виходили на ринок.

Деякі покупці стають на чергу в ночі, коли продається нова розробка.

Цифри загальнонаціональних країн ґрунтуються на власних даних про іпотеку, і це свідчить про те, що ринок, ймовірно, буде продовжувати бути зайнятим протягом наступних шести місяців через звільнення від сплати гербового збору.

Зростання цін також, швидше за все, може пришвидшитися, за його словами, попит, як очікується, перевищить пропозицію будинків на ринку.

Як правило, це погана новина для покупців, які вперше купують товариство, але будівельне товариство заявило, що деякі - за допомогою своїх сімей - будуть у кращому становищі, маючи можливість заощадити гроші під час пандемії.

Типовому покупцеві, який вперше придбав будинок  гроші, доведеться заощадити 19 500 фунтів стерлінгів, або близько 50% від свого валового заробітку, на 10% депозиту під заставу, сказав пан Гарднер.

"Той факт, що близько третини перших покупців в у 2018-2019 роках заявляли, що друзі чи сім'я допомогли їм зібрати депозит за допомогою позики або подарунку, свідчить про те, що нещодавній сплеск заощаджень допоможе деяким, але що ефект виграв" не буде розподілено рівномірно ", - сказав він.

Того ж дня начальник Barclays Джес Стейлі заявив, що накопичені заощадження допоможуть створити найбільший економічний бум з часу Другої світової війни у   Великобританії.

The Nationwide заявила, що довгострокові перспективи для ринку житла є більш "невизначеними".

"Якщо безробіття різко зросте до кінця року, як очікує більшість аналітиків, є можливості для уповільнення, купівлі нерухомості ", - сказав пан Гарднер.

Нікі Стівенсон, директор агентства нерухомості Fine & Country, сказав: "Такі номери не триватимуть вічно, але ринок може не починати розкручуватися, поки не завадить напружений літній сезон".

 

Теги: Британський ринок підвищує ціни на нерухомість

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео