Євроспільнота планує введення єдиного дорожнього збору

Євроспільнота планує введення єдиного дорожнього збору
82015 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мрієте поїхати у відпустку на автомобілі до Європи? Умови проїзду європейськими дорогами найближчими роками можуть зазнати змін.

Українці, які їздять до Європи, мають уявлення про стан доріг у наших близьких і дальших сусідів на заході. Їх якість викликає повагу і заздрість. А ті, кому доводилось бачити як здійснюються будівництво чи ремонт європейських автошляхів не могли не помітити як витримуються технології ведення дорожнього будівництва, яку товщину має подушка із піску, на який потім укладають ще товстіший шар гравію. Роботи ведуться виключно за сухої погоди. Тому і експлуатуються такі автошляхи десятиліттями. Ми ж щороку спостерігаємо, як за нашими вікнами на старий засмічений, або і мокрий асфальт тоненько намащується речовина, яка за консистенцією трохи нагадує асфальт. Зрозуміло, що такому дорожньому покриттю наступної зими не витримати.

Потік автомобілів на європейських дорогах неухильно збільшується, отже, і навантаження на них також зростає.

Європейська Комісія розглядає питання введення дорожніх зборів на автодорогах Євроспільноти. Через два місяці планується подання законопроекту, який буде регулювати відповідні правовідносини.

Надходження від зборів планується направляти до бюджетів тих держав, дорогами яких проїхало авто.

При цьому Єврокомісія переслідує мету не ускладнювати водіям пересування європейськими трасами. Наразі розробляється методика, згідно з якою не потрібно буде зупинятися на шляху руху авто щоб сплатити мито за проїзд на окремому відрізку магістралі. Планується, що такі платежі можна буде здійснювати централізовано за проїзд автошляхами всіх країн Євроспільноти. Єдиний дорожній збір можна буде сплачувати через систему попередньої оплати або щомісячних розрахунків.

Розмір платежів залежатиме від кількості кілометрів, які проїхало авто і від ступеня шкоди, завданої навколишньому середовищу.

Єврокомісія націлена досягти порозуміння в деталях цього питання до кінця 2019 року.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео