"Укрзалізниця": новий поїзд "Запоріжжя-Ужгород" вперше вирушить у рейс 16 грудня

"Укрзалізниця": новий поїзд "Запоріжжя-Ужгород" вперше вирушить у рейс 16 грудня
195639 ПЕРЕГЛЯДІВ

  Цієї неділі, 16.12, вперше вирушить у рейс новий поїзд “Нічний Експрес” No3/4 “Запоріжжя-Дніпро-Ужгород”.  Цей маршрут - потужний імпульс в розвитку туризму України - в.о. голови правління ПрАт "Укрзалізниця", Євген Кравцов. 1-й поїзд почне свій рух зі станції "Запоріжжя-1" о 14:10, а приїхати до кінцевої зупинки - міста Ужгород - об 11:06 наступного дня. Вперше зворотній поїзд виїде лише з 17 грудня.

  Серед зупинок поїзда такі залізничні станції: Запоріжжя, Дніпро-Головне, Кам’янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Стрий, Славське, Скотарське, Воловець, Свалява, Мукачево та Ужгород.

  За словами, “Укрзалізниці” потяг було сформовано з повністю відремонтованих вагонів, а розклад руху склали, спираючись на прохання пасажирів.

  Але вартість квитків на новий потяг в рази перевищують середні. І в наявності, на сайті, є лише купейні вагони. Так проїзд у купе з Ужгорода до Запоріжжя буде коштувати від 975 до 1180 грн, в залежності від дня тижня.

  Нагадуємо, майже рівно рік тому, 10 грудня 2017 року свій перший рейс здійснив поїзд №045/046 "Ужгород - Лисичанськ", що став найдовшим залізничним маршрутом по Україні. Його протяжність становить 1683 км.

Теги: Укрзалізниця,Євген Кравцов
Мої відео