Сервісні центри МВС скасували експертний огляд для деяких процедур

Сервісні центри МВС скасували експертний огляд для деяких процедур
56103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зникла одна з найжаданіших бюрократичних процедур: сервісні центри МВС не будуть проводити експертний огляд при реєструванні газобалонного устаткування.

Від Начальника Головного сервісного центру МВС, Владислава Криклія, отримана інформація з приводу спрощення процедури перереєстрації транспортного засобу, за умови, що його власник не змінився. Відтепер, за словами урядовця, ця послуга по факту реєстрації в черзі електронного формату буде проводитись лише у адміністрації сервісного центру без необхідності відвідувати експертний огляд.

Представник транспортної структури також додав, що при отриманні тимчасового реєстраційного талону експертний огляд теж буде відмінено. Щодо процедури видачі дублікату свідоцтва реєстрації транспортного засобу, то техогляд поки не скасували. За думкою фахівців, вона також незабаром підлягатиме поправкам, адже цілком логічно: щоб доставити авто в сервісний центр задля отримання дублікату, водій не зможе це зробити без уже втраченого свідоцтва реєстрації.

Нагадаємо, що необхідність реєструвати газобалонне обладнання на транспортному засобі діє і по сьогодні, але сама процедура доволі спростилась, зважаючи на відміну експертного огляду.

Теги: МВС,експертний огляд,авто
Мої відео