"Угринів-Долгобичув" закриває пішохідний пункт пропуску з 2019 року

"Угринів-Долгобичув" закриває пішохідний пункт пропуску з 2019 року
28247 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пішохідний пункт пропуску "Угринів-Долгобичув" на кордоні Польща-Україна (Львівська область) у 2019 році не продовжить своєї роботи. Про це 19 грудня заявили польські прикордонники, запевняючи що до кінця року вони все ж таки допрацюють.

Причиною стало закінчення тестувального проекту, що розпочався ще 1 липня 2015 року. Метою проекту було оцінювання попиту та визначення масштабів прикордонного пішохідного руху. Експеримент планували всього на півроку, але постійно терміни продовжували. В контрольно-пропускному пункті "Угринів-Долгобичув" для перетину кордону пішоходами, було облаштовано одну із частин дороги, що призначена для перевірки автобусів.

Зважаючи на те, що людям, які подорожують автобусом, доводиться довго чекати на перевірку та пропуск через кордон, виправдано використовувати автобусні переїзди за їхнім прямим призначенням", - зазначають поляки.

2 КПП для пішоходів у Львівській області мають великий попит. Так, у пункті пропуску "Долгобичув-Угринів" щодоби проходять перевірку 850 людей, що перетинають кордон пішки.

Поки що, прикордонники Львівської області чекають від сусідів офіційних документів, що підтверджують цю заяву.

Теги: кордон,Польща,КПП
Мої відео