Євротермінал змусили зробити вільний доступ до одеського порту

167627 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вищий господарський суд ухвалив рішення яке підтримує вимогу антимонопольного комітету — монополіст Євротермінал повинен відкрити вільний доступ до одеського порту. Про це повідомив громадський активіст Олександр Захаров.

Фактично, вищий господарський суд підтвердив законність відповідного рішення АМКУ щодо відкриття шлагбаума в Одеський порт та підтвердив штраф за монопольне положення на в'їзд до порту.  Як відомо, раніше — це була платна приватна послуга.

Як відомо, це рішення діє близько місяця.

“Таким чином адміністрація морських портів та Євротермінал повинні організувати вільний та безоплатний в'їзд в одеський порт”, - відмітив Олександр Захаров.

Раніше повідомлялось, що Апеляційний господарський суд столиці відмінив рішення Господарського суду столиці з приводу позову одеського портового монополіста до Антимонопольного комітету. Євротермінал в судовому порядку наполягав на законність своїх платних послуг за в'їзд до одеського порту.

21 грудня 2017 року АМКУ прийняв визначив, що Євротермінал з березня 2016 року по листопад 2017 року займав монопольне положення на ринку послуг. Антимонопольний комітет наклав штраф на приватний Євротермніл в розмірі 5, 37 млн грн та зобов'язав його забезпечити вільний доступ до Одеського порту.

Варто зазначити, що міжнародні інвестори, в свою чергу, звернули увагу на незаконність монопольного положення Євротерміналу. Всесвітній банк своїми рекомендаціями підтримує рішення АМКУ.

Теги: Вищий господарський суд ,АМКУ,Одеський порт
Мої відео