Чому Іран відтягує передачу документів падіння українського літака

Чому Іран відтягує передачу документів падіння українського літака
198517 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представник міністерства справ Ірану Саїд Хатібзаде повідомив про скоре передання документів про розслідування знищеного літака Боїнг 737-800 в Тегерані.


Сьогодні чи завтра, 22 грудня справа буде передана представникам країни. Іран заявляє, що вони відкрито та прозоро ведуть розслідування у такій надзвичайно важливій справі.


Радник канадського посольства Ральф Гудейл попросив переглянути усі правила, за якими має йти розслідування та його правильна послідовність, адже Іран сам собі робить висновки, які засекречують ЗМІ та не викликає довіри ні з одного боку країн, громадяни яких постраждали в авіакатастрофі.


Україна мала б отримати повний контроль над дослідами, адже їх літак збили військові, але отримали лише обіцянки та передачу «правдивої» інформації.


Громадяни Ірану, Канади, України, Великобританії, Швеції загинули під час катастрофи 8 січня 2020 року.


Якщо коротко згадати про подію, можемо згадати наступні тези:
• Іран одразу повідомив, що літак впав через технічні несправності – горіння двигуна;
• Вищевказана причина одразу знецінюється через професійний екіпаж та детальні перевірки стану літака перед вильотом;
• Біля Тегерану перед падінням літака відбувся запуск двох ракет, які зафіксували американські супутники;
• Іран наполягає на новій версії – збиття літака ракетою було страшною помилкою та бере відповідальність за усі події;
• Провина перекинулась на Америку через занадто детальне розслідування та провокаційні дії;


Україна очікує документи, аби перевірити, чи дійсно Іран проводить правдиві перевірки та встановлює факти, караючи винуватців чи просто хоче усіма силами відвернути увагу від реальної провини або замилити терористичні дії.


За новинами розслідування слідкуйте на сайті, будьте проінформованими та довіряйте лише перевіреним джерелам!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео