Як Укрзалізниця працюватиме на період снігопадів

Як Укрзалізниця працюватиме на період снігопадів
14249 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом цього тижня країну засипатиме снігом та триматимуть незначні морози від -2 до -8 на буднях та  до -12 на вихідних.

Синоптики спрогнозували, що в цьому місяці середнє коливання температури відбуватиметься між позначками від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Майже на всю Україну пошириться перший рівень небезпеки погодних умов. Найбільше снігу випаде в центральних та західних областях, окремо також виділяють Чернігівську, Житомирську та Київську області. В південних областях очікуються мокрі сніги та ожеледиця.

Через погодні умови також складним буде дорожній трафік та масове перекриття руху головних вулиць.

Натомість транспортне підприємство «Українська залізниця» на своїй сторінці обіцяють безперервну роботу вокзалів та потягів, а також приєднає резервні вагони для потягів з додатковими перевезеннями в період складних погодних умов.

Укрзалізниця просить в коментарях вказувати міста та напрямки, які паралізувались через снігові умови, а також намагатиметься швидко реагувати на дописи читачів.  

Причину доповнення вагонів працівники пояснили закриттям аеропортів у Львові, Одесі та Києві на найближчий тиждень. Зараз розчищенням злітної смуги займаються робітники та спеціальна техніка. До трьох годин дня передають штормове попередження.

Майже 48 вагонів приєднали до 16 потягів з розрахунком на 20 рейсів. Максимальна кількість пасажирів в додаткових перевезеннях сягне близько 7 тисяч осіб, квитки можна буде придбати одразу.

За останню добу у боротьбі зі снігом долучились майже 2400 працівників, прибрано більше ніж 150 пасажирських платформ та майже 475 технічних проїздів.

Також Укрзалізниця з серйозним наміром планують відновити залізничні шляхи з вокзалами, які розташовані на кордоні до Республіки Крим. Також вони пропонують не обмежувати доступ залізничних перевезень пасажирів на окуповані території та вважають такі заборони економічно невигідними.

Генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак виділив наступні питання для Укрзалізниці, які потрібно вирішувати вже зараз:

·       Реорганізація фінансових питань та інвестиції в інфраструктуру;

·       Розв’язання питання щодо малих пасажирських перевезень;

·       Конкурентоспроможність між іншими організаціями;

·       Розгляд належних законопроєктів про залізничну реформу та створення Національної комісії;

·       Закупівля локомотивів та ремонтні роботи залізничних шляхів;

·       Детальний розгляд покращення вантажних перевезень та розширення її бази;

Про інший транспорт: в Київ обмежили рух фур та закликають звільнити тротуари від паркувань на час прибирання спецтехніки. Вночі в столиці на дорогах почали працювати 350 одиниць техніки.

Будьте уважними на дорогах та зайвий раз не виходьте на вулицю, одягайтеся тепло та в разі переохолодження звертайтесь до найближчого пункту обігріву. Бережіть своє здоров’я та близьких!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео