Скоро на Волині проїзд можна буде оплатити за допомогою електронного квитка

Скоро на Волині проїзд можна буде оплатити за допомогою електронного квитка
32112 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Волинській області планується реалізація проєкту, ідея якого полягає у створенні електронної оплати проїзду в приміському та міжміському транспорті. Про це стало відомо від прес-служби Волинської ОДА.

Метою програми є надання можливості пасажирам, що користуються приміськими автобусами чи їздять на міжміських рейсах, купити квиток усього за кілька кліків. Тепер не потрібно буде стояти в чергах на автостанціях чи виходити з дому, адже за допомогою смартфону можна буде  перевірити наявність вільного місця чи рейсів.

Завдяки запровадженню електронного квитка мешканці Волині матимуть змогу оплатити проїзд завдяки безготівкової оплати. Завдяки цьому робота перевізників буде більш прозорою, а побут волинян комфортнішим та зручнішим.

Департамент інфраструктури обласної держадміністрації повідомив, що на сьогодні вже були проведені переговори з потенційними розробниками та активно опрацьовується технічне забезпечення програми. Також до кінця року планується презентація проєкту.

Однією з головних вимог цієї програми є встановлення сталої ціни квитка у всіх компаніях перевізників, оскільки зараз вартість проїзду по одним і тим же маршрутам доходить до різниці у 10%.

Зовсім скоро жителі Волині зможуть скористатися програмою «Електронна автостанція», завдяки якій вони матимуть змогу відслідковувати міжміський та приміський транспорт, зробивши всього кілька кліків через смартфон чи персональний комп’ютер.

Теги: транспорт,автобуси,е-квиток,електронний квиток,приміський транспорт,міжміський транспорт,електронна автостанція
Мої відео