В Луцьку тепер є можливість сплати парковки через онлайн-додаток

В Луцьку тепер є можливість сплати парковки через онлайн-додаток
32223 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 14 грудня стартувала тестова версія нового додатку «SmartLutsk», який надає можливість швидко оплатити місце парковки. Оскільки зовсім скоро в місті почнеться діяльність майданчиків  з платним паркуванням, випуск такого застосунку дуже актуальний. Про це стало відомо від мера Луцька, Ігоря Поліщука.

При створенні додатку розробники взяли за мету можливість легко та зручно сплачувати послуги за користування майданчика для платного паркування транспортного засобу в місті Луцьк. Даний додаток працює як на базі операційної системи Android, так і iOS.

Мер зазначає, що у «SmartLutsk» водій може створити персональний акаунт, до якого матиме можливість додати свої транспортні засоби, якими він користується.

Бета-версія буде в роботі у тестовому режимі близько тижня, аби розробники мали змогу виявити усі технічні помилки та недоліки. Якщо ж у користувачів виникають проблеми з встановленням додатку або його використанням, вони можуть звернутися у месенджер Telegram за номером телефону: +38(067)-332-61-46.

Процес розгляду та змін у застосунку після звернень, що пов’язані з технічними проблемами, буде займати від 2-х до 24-х годин.

Зазначаємо, що договір про співробітництво, завдяки якому буде розвиватися паркувальний простір міста Луцьк, був підписаний 28 травня 2021 року представниками департаменту муніципальної варти Луцької міськради та ТОВ «ТУМС».

Теги: платна парковка,Луцьк,водії,додаток ,бета-версія,платне паркування,майданчик для паркування,волинська область,Волинь
Мої відео