На Сахновщині презентували реалізовані міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

На Сахновщині презентували реалізовані міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
110233 ПЕРЕГЛЯДІВ

У заходах взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова постійної комісії облради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради Олена Колмик та член постійної комісії облради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Микола Тітов.

Так, у Новоолександрівському будинку культури у рамках міні-проекту «Відродження культури України (електроенергія)» виконано поточний ремонт електроосвітлення (заміна проводки, автоматів, ламп, світильників, лічильників) із встановленням енергозберігаючого обладнання та приєднанням до мереж АК «Харківобленерго». Загальний бюджет міні-проекту - 199 950 грн. З них, співфінансування від обласного бюджету - 99 975 грн., місцевого - 89 978 грн., кошти ініціативної групи - 9 997 грн.

Сергій Чернов, відвідавши заклад культури, побажав громаді не зупинятись, щоб синергія спільних зусиль давала відчутні результати.

Він також ознайомився із роботою Новоолександрівського дитячого садку, у якому виховується 40 дітей. Ремонт та обладнання садка здійснено за місцеві ресурси. Діти виступили перед гостями з танцями та розповіли вірші. Голова обласної ради у свою чергу побажав колективу, щоб цей затишний дошкільний заклад завжди приносив радість і бажання розвиватися.

У районному будинку культури смт Сахновщина також успішно впроваджено міні-проект «Танець – це рух, рух – це життя»: придбано та встановлено балконний блок, металопластикові двері, кондиціонер, шафи для костюмів, полички для нагород, меблі для тренувань та хореографічні станки для гуртківців танцювальної студії «Кіара». Колектив існує 15 років, є призером багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань.

Загальний бюджет міні-проекту - 107 774 грн. З них кошти обласного бюджету - 53 887грн., місцевого - 48 498 грн., кошти ініціативної групи - 5 389 грн.

Теги: харків, чернов, міні-проект, обласна рада

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео