Вінницький обласний оперативний штаб ініціює внесення змін до законодавства щодо унеможливлення подв

Вінницький обласний оперативний штаб ініціює внесення змін до законодавства щодо унеможливлення подв
27793 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вінницький обласний оперативний штаб ініціює внесення змін до законодавства щодо унеможливлення подвійної реєстрації оренди землі

Сьогодні, 14 листопада, під керівництвом першого заступника голови Вінницької  облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя. Участь у його роботі взяли заступник керівника виконавчого апарату Вінницької  обласної Ради Інна Кухарчук, представники Держгеокадастру, юстиції, державних реєстраторів, нотаріусів, спілки фермерів, сільгоспвиробників, прокуратури та правоохоронних органів.

З інформацією щодо реєстрації договорів оренди земельних паїв виступила голова відділення Нотаріальної палати України у Вінницькій області Тетяна Суханова.

– Міністерство юстиції України наполягає на тому, щоб договори оренди земельних паїв посвідчувались нотаріально, – зазначила Тетяна Олександрівна. – Звичайно, будуть певні затрати на реєстрацію, але це єдина можливість убезпечити орендодавців від недобросовісного виконання своїх обов’язків орендарем. Буде встановлена особа – власник земельної ділянки чи паю, бажання та волевиявлення власника паю підтверджуватиметься відповідними документами, а договір про оренду – внесений до Єдиного реєстру речових прав.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрій Круголь озвучив пропозиції щодо усунення ризиків з подвійної реєстрації договорів оренди.

– Дійсно, щоб уникнути підроблення підписів власників на договорах оренди землі, необхідно зобов’язати орендаря та орендодавця посвідчити підписи відповідно до Закону України «Про нотаріат» та надати можливість посвідчувати підписи секретарям сільських, селищних та міських рад, – зазначив Юрій Васильович. – Також необхідно внести зміни до «Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині зазначення переліку документів, які обов’язкові для державної реєстрації речового права – права оренди земельної ділянки. Договір про оренду земельної ділянки повинен містити відомості про те, що земельна ділянка не перебуває у власності інших осіб та не має обтяжень. Також необхідно передбачити відповідальність для орендодавця за надання недостовірної інформації.

Обговоривши пропозиції, що пролунали, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко наголосив на необхідності їх узагальнення та звернення до законодавчих органів влади про внесення змін до діючого законодавства.На початку грудня планується розширене засідання оперативного штабу за участі нотаріусів, державних реєстраторів та представників юстиції із залученням Асоціації фермерів і приватних землевласників Вінницької області для напрацювання спільних пропозицій щодо права оренди землі.

Теги: вінницька обласна рада, антиредерський штаб

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео